Far Cry 3 Blood Dragon - spolszczenie

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
JonSnow
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2018, o 16:13

Far Cry 3 Blood Dragon - spolszczenie

Postautor: JonSnow » 18 cze 2020, o 08:53

Ostatnio naszła mnie ochota na Blood Dragona i niestety mam problem ze spolszczeniem, mianowicie pobrałem instalator, zainstalowałem spolszczenie i nic, gra nadal jest po angielsku. Strona twórców spolszczenia jest martwa, a w internecie niestety nie znalazłem rozwiązania tego problemu, ponoć żeby wszystko działało trzeba podmienić dwa pliki, niestety jednak to też nic nie dało, bo znalazłem stosowne pliki, ale po podmianie język nie uległ zmianie. Dlatego zwracam się tu do Was o pomoc, mianowicie czy ma ktoś w 100% działające spolszczenie do tej gry i byłby skłonny się nim podzielić? Albo czy chociaż ktoś się orientuje jak to prawidłowo zainstalować żeby wszystko działało? Będę niezmiernie wdzięczny za wszelką pomoc.

Z góry dziękuję. ;)

Awatar użytkownika
patrxgt
Posty: 131
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 13:36

Re: Far Cry 3 Blood Dragon - spolszczenie

Postautor: patrxgt » 18 cze 2020, o 17:07

Kiedyś pobrałem to spolszczenie i nie polecam. Jest źle przełożone oraz zawiera błędy. Już lepiej grać po angielsku, niż męczyć się z tą translacją.

jojo87
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2015, o 10:30

Re: Far Cry 3 Blood Dragon - spolszczenie

Postautor: jojo87 » 29 sie 2021, o 19:26

JonSnow, nie wiem czy temat jest jeszcze aktualny ale tak, było polskie spolszczenie tej gry. Sam grę ukończyłem pod końcem 2019 a nie ruszam gier fabularnych po angielsku. Grałem w Uplayu.
ponoć żeby wszystko działało trzeba podmienić dwa pliki, niestety jednak to też nic nie dało, bo znalazłem stosowne pliki, ale po podmianie język nie uległ zmianie.
Nie jestem pewny ale coś mi się kojarzy, że było kilka wersji tych plików. Jeśli nic mi się nie pomieszało to u mnie spolszczenie działało tylko na jednej z nich.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość