problem z uruchomieniem gier na scummVM

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
hafare

problem z uruchomieniem gier na scummVM

Postautor: hafare » 25 cze 2020, o 08:29

Witam,
Chciałem się cofnąć do lat 90tych i pograć w moje ulubione przygodówki. Z sklep play ściągnąłem ScummVM, następnie z Waszego działu download pobrałem Discworld 1 i Broken Sword: The Shadow of the Templars.
Obie gry wrzuciłem na telefon.

Odpalam ScummVM, dodaje grę discworld. Wyświetla mi się w telefonie, że jest załadowana, ale jak klikam start żeby zagrać to aplikacja się wyłącza. Nie pomaga restart telefonu.

Z broken sword mam taki problem, że gry wogóle nie mogę załadować. Po rozpakowaniu przegrałem całą zawartość na telefon. Uruchamiam ScummVM i wskazuje każdy folder, ale za każdym razem program ScummVM wyświetla informacje, że w danym folderze nie ma gry.

Więc reasumując, przy Discworld program ładuję grę, ale klikając start aplikacja wyłącza się, natomiast przy Broken Sword aplikacja wogóle nie może załadować gry.

Mogę liczyć na jakieś podpowiedzi związane z uruchomieniem gry? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: problem z uruchomieniem gier na scummVM

Postautor: mendosa » 27 sie 2020, o 16:05

Nie uruchomisz ich bez plików gier, w tej chwili masz jedynie pliki spolszczeń i emulator silników gier.
N.E.M.O.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości