Chrono Trigger: Crimson Echoes

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
BlackAngel

Chrono Trigger: Crimson Echoes

Postautor: BlackAngel » 24 sty 2011, o 10:13

Jest to druga część gry Chrono Trigger gra ta została stworzona przez fanów. Opowiada ona o dalszych przygodach Crona i jego przyjaciół. Gra ukazała się w sieci niedawno ponieważ były problemy z prawami autorskimi ale wreszcie udało się ją umieścić w sieci. Moje pytanie jest następujące czy ktoś będzie tłumaczył ową grę ??
A tu link do strony z której można pobrać grę: http://www.fantasyanime.com/squaresoft/ctdownloads.htm
Osobiście nic nie mogę powiedzieć na temat Chrono Trigger: Crimson Echoes chociaż grę ściągnąłem po prostu nie znam angielskiego. Ale co czytałem na stronach (dzięki tłumaczowi Google) gra ściśle nawiązuje do poprzedniczki i opowiada dalszą historię.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Chrono Trigger: Crimson Echoes

Postautor: Berion » 25 sty 2011, o 00:30

Wątpię aby ktoś to tłumaczył. Przede wszystkim dlatego, że jest to hack i to na dodatek niedokończony. Jest wiele wersji CE w sieci jednak finalnej do dziś nie ma - kto wie, może i nie będzie. Osobiście jestem zdania, że po dostaniu C&D Letter ekipa pisze do szuflady. ;]

Ostatnia wersja, która wyciekła to 24955542C1EA9C5BBD21A07479E64047 (md5, rom headerowany). Są jeszcze dwie alpha i jedna wcześniejsza beta z debug roomem po uruchomieniu gry.
~ Primum non nocere ~

BlackAngel

Re: Chrono Trigger: Crimson Echoes

Postautor: BlackAngel » 25 sty 2011, o 08:25

A mi się wydaję że finalna wersja już jest może znalazłem nie to ale nie mogę znaleźć tamtej strony podanej w tym filmiku z niusów dnia
http://www.gaminator.tv/video/19308,Prz ... -2011.html

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Chrono Trigger: Crimson Echoes

Postautor: Berion » 27 mar 2011, o 04:25

Nie wiem co tam w tym filmiku jest bo ilość flashy, skryptów i reklam mnie wypłoszyła. :P

Crimson Echoes w wersji finalnej nigdy nie wypłynął. Zaprawdę powiadam Ci. ;]


Ostatnio przesunięty w górę 27 mar 2011, o 04:25 przez: Anonymous.
~ Primum non nocere ~


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości