Jak poprawnie edytować i wstawiać TIM-y?

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
TNTalib

Jak poprawnie edytować i wstawiać TIM-y?

Postautor: TNTalib » 11 lut 2011, o 20:03

Witam!
Wczoraj ukończyłem spolszczenie tekstu do Medal of Honor: Underground i zostały mi jeszcze obrazki typu "New Game" itp. I tu zaczynają się schody. Obejrzałem filmik na YouTube użytkownika KochatakGroup nt. spolszczania gier na PSX i co prawda jest tam wspomniane o insertowaniu TIM-ów ale nie wiem czemu mi to niestety nie działa:( Obrazek się tylko tak jakby odświeża i to wszystko! Mam też program TIMViewer v.103c
i po przeczytania tutorialu ze strony honmaru.pl program się tylko zawiesza! Plik najpierw konwertuje z TIM do BMP (wtyczka TIM do PhotoShopa mi nie działa :'( ), edytuje wszystkimi programami jakie mam (GIMP, Paint, PhotoShop CS2, NeoPaint, Semitran) zapisuje w odpowiedniej palecie kolorów (w tym przypadku 8bpp) konwertuje do TIM i nie działa! TIMViewer widzi plik ładnie zedytowany ale gdy chce go podmienić program ma error i wyskakuje "Nie wysyłaj", a SnesEdit tylko się odświeża. Czy ktoś wie co można z tym zrobić?
Za wszystkie odpowiedzi BAAAARDZO dziękuję:)
Pozdrawiam

BTW. KochatakGroup mogłoby nakręcić jeszcze taki filmik o TIM-ach:)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Jak poprawnie edytować i wstawiać TIM-y?

Postautor: Manuel Czaszka » 29 mar 2011, o 19:20

Odezwij się na gg 1629419
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Jak poprawnie edytować i wstawiać TIM-y?

Postautor: Berion » 10 maja 2011, o 15:54

~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Jak poprawnie edytować i wstawiać TIM-y?

Postautor: bemberg » 10 maja 2011, o 19:44

Jak mogłeś, to powinno być od razu usuniete przez administrację!
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości