jak wykonac kopię zapasową w postaci *.iso.

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
matrix

jak wykonac kopię zapasową w postaci *.iso.

Postautor: matrix » 3 maja 2011, o 10:49

Chcę zainstalować spolszczenie gdy GTA VCS.Lecz muszę najpierw wykonać kopię zapasową w postaci *.iso.Jak to zrobić?

Barmen
Posty: 51
Rejestracja: 6 paź 2010, o 18:35

Re: jak wykonac kopię zapasową w postaci *.iso.

Postautor: Barmen » 3 maja 2011, o 12:57

Nie podałeś konkretów. Czy masz grę na płycie i chcesz zrobić kopie na komputerze w postaci .iso, czy kopie obrazu, którą masz na dysku.

Jeśli odp. 1: zainstaluj sobie np. Ultra ISO (ale chyba wielkość trial wynosi 300mb) i postępuj według obrazka:
Obrazek

Jeśli odp. 2: otwórz plik przez Ultra ISO i zapisz jako .iso, lub zamontuj (jeśli nie dało by się otworzyć) np. Daemon Tools (darmowy) i postępuj wg punku pierwszego.

matrix

Re: jak wykonac kopię zapasową w postaci *.iso.

Postautor: matrix » 3 maja 2011, o 13:50

tam jest cos takiego:
1. Uruchamiamy program UMDGen (zawarty w paczce).
2. Potrzebujemy ponadto oryginalnej wersji GTA VCS, aby wykonac kopię zapasową w postaci
*.iso. Jak tego dokonać, bez problemu znajdziecie na forum.
ta gra jest na PSP.
3. Plik ISO z grą przeciągamy go do głównego okna programu UMDGen (zgodnie ze strzałką na
rysunku).

Barmen
Posty: 51
Rejestracja: 6 paź 2010, o 18:35

Re: jak wykonac kopię zapasową w postaci *.iso.

Postautor: Barmen » 3 maja 2011, o 13:59

UMDGen: "Program służący do konwertowania kopi zapasowych gier (PlayStation Portable) w formatach CSO, ISO, DAX "

Jak masz oryginalną grę to możesz bez problemu zassać tzw. "kopie zapasową", która będzie w 80% z rozszerzeniem .iso

Albo poczytaj: http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PSP- ... trona1.php

Nie mam PSP, ale chyba dobrze wyjaśniłem :)

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: jak wykonac kopię zapasową w postaci *.iso.

Postautor: Berion » 23 maja 2011, o 23:32

Na HENówkach ten sposób nie działa. Nie ma tam customowego modułu do obsługi UMD (tym się zajmują loadery). Więc to zadziała tylko na np. M33, GEN itd. ładowanych z flashki.

Jako, że temat pokrewny: po co doradzać komuś płatny soft taki jak UltraISO? Ja polecam ImgBurn, nie jest managerem obrazów płyt, ale programem od nagrywania/odczytu płyt - darmowy, portablowy i bardzo dobry.


Ostatnio przesunięty w górę 23 maja 2011, o 23:32 przez: Anonymous.
~ Primum non nocere ~


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość