Melodrama

Awatar użytkownika
$zymon
Posty: 12
Rejestracja: 18 sie 2010, o 16:08

Melodrama

Postautor: $zymon » 24 sie 2010, o 22:09

Melodrama narodziła się w jednym z tematów. Jako, że jest z nim w ogóle nie związana - przenoszę. MC

Co do wypowiedzi wyżej to już się nie odzywam, bo ponieważ dlatego że też nie mam zamiaru się powtarzać. Tu już chodzi o co innego - o co? O jawne obrażanie, ubliżanie i nazwijcie sobie dalej to jak uważacie. O co chodzi? O TO CHODZI:
"Nie wiem jak inni, ale ja zawsze z odrazą spluwam na takich z cyferkami."
Dephlegmator
bemberg - Wt sie 24, 2010 1:06 pm
Program walki z piractwem na forum warezowym. Walka ze złodziejstwem w klanie Złodziei.
Z niektórymi za i owszem można się pospierać na poziomie ale z osobami z 2 powyższych przykładów ja (ani raczej wiele innych osób) nie chciałoby mieć do czynienia.
Także generalnie rzecz ujmując - wypiszcie mnie z tej całej ekipy J2ME , time to say goodbye, zajmę się razem z całą resztą TŁUMACZENIAMI w 'zaciszu domowego ognicha i zielonego MV'.
Pozdrawiam całą kulturalną jak i łajzowatą (w sensie, że obrażającą, bez kultury itd. itp. etc.) część tego forum. Bye ;)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Melodrama

Postautor: Manuel Czaszka » 24 sie 2010, o 22:44

I stało się jak było napisane - usunąłem zgodnie z życzeniem z grupy.

Co do Dephlegmatora - cała wypowiedź:
Nie wiem jak inni, ale ja zawsze z odrazą spluwam na takich z cyferkami. Cieszę się więc, że doki podjął samokrytykę i poparł jedynie słuszną linię Partii. Gratuluję w imieniu aktywu.
Może jesteś za młody, by zrozumieć tak "subtelny" dowcip.

Co do bemberga - cóż, MobileVice to forum warezowe. Udostępnia nielegalne pliki, umożliwia piracenie gier. Nie ma się co dziwić. To, że prawnie jakoś można obejść konsekwencje czy też nikt nie reaguje to jedno, ale etyka to drugie.

Pewnie też nie doczytałeś następnego po tym zdania - krwawa furia przysłoniła Ci rozum.
bemberg - Wt sie 24, 2010 12:19 pmIP: 178.182.101.29
Bez urazy dla tych co chca cos robic, poza sciaganiem i wrzucaniem - jak Ekipa J2ME
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „Ekipa J2ME”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości