Postal 2: Happy Night - Dubbing Ojca

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Postal 2: Happy Night - Dubbing Ojca

Postautor: Pan Szatan » 23 lut 2017, o 01:33

Ktoś chętny? Jest tylko kilka kwestii dla Ojca Kolesia bo w tym modzie nie ma praktycznie dubbingu a są takie dialogi :
Obrazek
Hehe

Więc jeśli ktoś jest chętny oto kwestie:
Posłcuchaj, naprawdę chcę Ci pomóc. Chciałbym odnowić nasze relacje, w końcu jesteś moim jedynym synem. Mamy tutaj bardzo poważny problem. Ci zasrani terroryści chcą wszystko rozpierdolić! Domyślam się, że wiesz co robić. Dajmy czadu!
Muszę przyznać, że niezły jesteś. Trzymaj się.
Mam dużo planów na przyszłość. Liczę, że wkróte ponownie się zobaczymy.
A tu oryginał, najlepiej aby głos brzmiał jak starszy pan a nie jakiś dzieciak z gimazjum oraz aby mniej-więcej nagranie trchwało tyle samo. https://drive.google.com/open?id=0BySlI ... TViZjZnVE0

Gdyby ktoś miał pomysł jak to inaczej przetłumaczyć to proszę bardzo, propozycje mile widziane :)

PS. Te dialogi będą niestety bez polskich znaków bo poprostu skrypt tych dialogów nie czyta plików .int a jak edytuje dialogi w PostED to nie obsługuje polskich znaków. Kontaktowałem się z autorem moda raczej nic się nie da zrobić bo to wina gry w oryginalnym P2 też tak jest, że polskie znaki czyta tylko z pliku .int Ktoś w ogóle wie o czym mówię.. znaczy piszę? :P

Menu, Nazwy poziomów, Misje itd. będą normalnie z polskimi znakami ;)
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: Postal 2: Happy Night - Dubbing Ojca

Postautor: ArtekXDPL » 24 lut 2017, o 00:57

U was na forum to chyba Rychu jest najstarszy, więc to chyba idealne zadanie dla niego ;)

Awatar użytkownika
Lujav
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 08:02

Re: Postal 2: Happy Night - Dubbing Ojca

Postautor: Lujav » 24 kwie 2017, o 08:10

Znalazł się ktoś? Bo chyba mam odpowiednią osobę do tego :D
:D

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: Postal 2: Happy Night - Dubbing Ojca

Postautor: ArtekXDPL » 26 kwie 2017, o 19:54

Pan Szatan

Ostatnio aktywny:
13 kwie 2017, o 17:40

Jeśli na prawdę chcesz pomóc, to znajdziesz go na www.postalsite.info

Kazu
Posty: 1
Rejestracja: 1 maja 2017, o 12:28

Re: Postal 2: Happy Night - Dubbing Ojca

Postautor: Kazu » 1 maja 2017, o 12:31

Zamiast "poprostu" napisz "po prostu" kłuje w oczy...
Znalazłeś już kogoś? Mogę polecić kolegę :)

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Re: Postal 2: Happy Night - Dubbing Ojca

Postautor: Pan Szatan » 26 cze 2017, o 23:25

Witam, przepraszam że nie wpadałem ale miałem powody takie jak szkoła czy to że usunąłem sobie spolszczenie i musiałem robić je od nowa XD.
Na chwilę obecną tłumaczę moda Corkscrew Rules choć do Happy Night z pewnością wrócę.

Więc jak rozumiem w końcu znalazł się ktoś chętny? xD
Proszę o jakiś kontakt te kwestie można nagrać już teraz i jak skończę CR to wracam do HN :P
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość