Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: destroytheardor » 16 lip 2012, o 14:10

Próbowałem się z rolą narratora, ale chyba sobie odpuszczę i poszukam czegoś innego. Za cienki w uszach się zrobiłem. Na dowód mała próbka nagrywana wbudowanym w laptopa mikrofonem, także jakość równie zła, co i ja. http://dl.dropbox.com/u/89726372/test1.wma
Jakieś sugestie, za kogo innego się zabrać...? Tylko bez złośliwych komentarzy, proszę ;]

-- 16 lip 2012, o 15:54 --

Okay, mamy ochotniczkę do roli Vree. Podrzucam próbkę robioną na szybko + oryginał. Johnny, jak Ci podejdzie, to prześlij mi pliki Vree i jej teksty. Viki się chętnie za to weźmie^^

EDIT:

Ok, nagrałem kilka próbek, konkretnie 4 różne. Czekam na opinie i sugestie^^
Załączniki
narrator maczek.rar
Nowe próbki (nie cięte, nieoczyszczone)
(3.55 MiB) Pobrany 229 razy
Vree by Viki.rar
(175.75 KiB) Pobrany 242 razy
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

dark_archon
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2010, o 20:33

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: dark_archon » 17 lip 2012, o 10:23

Narrator mi się nawet podoba. Tylko jakość dźwięku nie nadaje się całkowicie i przydałby się lepszy sprzęt.

Co do Viki... to poczekam aż wypowie się Berorn, bo na mnie będą krzyczeć :D

-- 17 lip 2012, o 15:33 --

No to dwupost, bo nie pamiętam, czy się zlepiają pod sobą posty.

Miałem dzisiaj minutkę, więc nagrałem "sampla". Póki jestem w podróży na lepszą jakość nie ma co liczyć.

Pierwsza próba, więc pewnie sporo można by poprawić.

http://dl.arhn.eu/fallout/loxley_test_dark_archon.mp3

Fraza:
{Ach, dziękuję. Muszę sporo pracować, żeby go zachować w tym niewyrafinowanym otoczeniu, wieszże? Lecz wystarczy tego. Loxley zwę się. A jakże ty?}

Szczerze mówiąc uważam tłumaczenie sztuczno-angielskiego akcentu Loxleya za strasznie słabe i nienaturalne do czytania. Obrazek

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: GimmyBreaker » 17 lip 2012, o 17:13

Seth - na szybko:
http://www.sendspace.com/file/jl3qdh
Prawdopodobnie będzie jeszcze popracować nad sposobem wymowy ;)

Dla ciekawych ;) tak będzie brzmiał wasz Ghoul
http://www.sendspace.com/file/n0ofwc
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: nouwak » 17 lip 2012, o 19:32

Ja też chętnie wziąłbym udział w dubbingu. Nie mam w tej konkretnej chwili mikrofonu przy sobie, więc nie mogę nagrać konkretnie pod którąś postać, ale załączam próbki z różnych innych projektów, w których brałem udział.

Ze względu na swój nieco specyficzny głos, wolałbym sam nie wybierać, którą postać dubbingować, ale wysłuchać kogoś bezstronnego, kto by doradził do jakiej postaci (jeśli jakiejkolwiek) bym się nadawał.
Załączniki
probki.rar
(2.08 MiB) Pobrany 238 razy
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader

ExGamer
Posty: 38
Rejestracja: 9 paź 2010, o 15:38
Grupa: Wolny strzelec
Kontakt:

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: ExGamer » 18 lip 2012, o 21:29

Starałem się wypaść jak najlepiej. Z góry przepraszam, za mikrofon z bazaru. ;) Nagrałem kwestię Aradesha, Butcha Harrisa i Kiliana Darkwatera.
Załączniki
Głosy.7z
(731.21 KiB) Pobrany 238 razy

riks
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2011, o 12:22

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: riks » 22 lip 2012, o 12:07

Witam takie małe pytanko odnośnie całego projektu.
1. Czy macie kogoś odpowiedzialnego za czyszczenie nagranych ścieżek z wszelakiego szumu, odgłosów itp
2. Chcecie by głosy były nierówne przez używanie różnych typów mikrofonów czy macie zamiar zrobić jakiś mały event na "nagrywki" ?
Sam nie posiadam żadnego sprzętu a byłbym zainteresowany pomocą stąd pytanie 2 ;)

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Johnny » 22 lip 2012, o 15:38

1. Jeżeli osoba nagrywająca kwestie danej postaci zna się na odszumianiu i takich tam, to robi to we własnym zakresie. Jeżeli nie, to zrobię to pewnie ja po otrzymaniu kompletu nagrań.

2. Projekt powinien być traktowany raczej jako zabawa. Oczywiście najlepiej by było, gdyby wszystkie głosy były nagrane na dobrym sprzęcie, ale raczej nie ma na to szans. W planach nie ma wynajęcia studia i zaproszenia do niego ludzi :D Od biedy mógłbyś określić swoje położenie i liczyć, że blisko ciebie mieszka ktoś ze sprzętem, ale może być ciężko.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

riks
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2011, o 12:22

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: riks » 22 lip 2012, o 15:52

A jakby już dochodziło do nagrywki to robić to dla jakiś konkretnych postaci jeszcze czy próbować kilka i jeżeli dostaniecie "kilka głosów" dla 1 postaci to wybierzecie najlepszą ? ;]

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Johnny » 22 lip 2012, o 15:57

Cabbot, Decker, Harry, Opiekun, John Maxson i Rhombus - dla tych postaci nie ma jeszcze zupełnie obsady. Reszta albo już jest nagrywana, albo ktoś wyraził wstępne zainteresowanie (albo to role kobiece - ich nie wypisałem).
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

marijuz
Posty: 30
Rejestracja: 25 lip 2012, o 21:26

Re: Dubbing Fallouta 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: marijuz » 25 lip 2012, o 21:37

Ja mogę spróbować Cabbota, jutro podeślę próbkę głosu


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości