Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
marijuz
Posty: 30
Rejestracja: 25 lip 2012, o 21:26

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: marijuz » 30 paź 2013, o 22:43

Już w piątek święto tego projektu, nie zapomnij zapalić świeczki [*]

Awatar użytkownika
paulinapat96
Posty: 23
Rejestracja: 17 lip 2013, o 11:11

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: paulinapat96 » 31 paź 2013, o 10:33

Można się przyłączyć? :) Próbka kolejna /tu był link do próbki głosu autorki postu/
Zombie - connecting people!

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: rewolwerow » 1 lis 2013, o 01:56

[*]

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: mendosa » 1 lis 2013, o 08:41

Nikt nigdzie nie ogłosił, że projekt jest martwy. Zatem zabierajcie te kichane znicze tam gdzie ich miejsce. paulinapat96 - nie reklamuj się tak nachalnie przy byle okazji.

EDIT - nie do końca ogarniam pewne idee tego działu, które nieco odbiegają od założeń forum. paulinapat96 - jeżeli w ten sposób zgłaszałaś akces do tego projektu, to sorry za usunięcie linka :)

Jeżeli ktoś chciałby przejąć, kontynuować projekt - proszę o kontakt z założycielem wątku lub ze mną.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Johnny » 1 lis 2013, o 12:41

Mendosa ma rację - znicze zupełnie nie pasują do sytuacji tego projektu. Ostatnim razem, kiedy tutaj pisałem, urządziłem elegancki zryw i powysyłałem ludziom, którzy się zgłosili, mejle z prośbą o wystosowanie oświadczenia o swoim statusie w projekcie.

No i jakoś tak wyszło, że część odpowiedziała, część nie, a jeszcze część podesłała swoje pliki. Nie była to sytuacja idealna, bo ciągle brakowało nagrań, ale zabrałem się za powolne sklejanie tego do kupy.

Wyskoczył wtedy drobny problem techniczny, z którym pobawiłem się przez kilka dni aż wreszcie wypracowałem jako takie jego rozwiązanie. Nic bardzo poważnego. Zmęczyło mnie to jednak na tyle, że postanowiłem odłożyć projekt na jakiś czas i zająć się innymi sprawami. I w ten sposób zamroziłem projekt na tyle, że aż stawiacie na nim znicze.

Bardzo mi przykro, że pierwszy założony w tym dziale temat zawiera niedokończony projekt. Żałuję też, że moja kolejna inicjatywa też jest zamrożona. Ale jestem pewien, że to tylko chwilowe. Nie potrzeba wcale tak dużo pracy, żeby wydać dubbing do Fallouta 1. Nieco kwestii do nagrania i kilka dni obróbki, a wszyscy powinni być zadowoleni. Ale zwyczajnie jeszcze nie nastała odpowiednia pora na to.

Przepraszam, że musicie czekać. Zwracam się tutaj zarówno do aktorów, jak i do odbiorców dubbingu. Założyłem jednak projekt, bo wydawało mi się to ciekawym wyzwaniem i dopóki nie będę czerpał z tego przyjemności, nie planuję kończyć nic na siłę. Niezależnie od tego czy minie pół roku, czy dwa lata - w Wasze ręce trafi wreszcie zdubbingowany Fallout.

Zamykam temat. Nie ma tutaj żadnych podstaw pod dyskusję. Jeśli kiedyś go otworzę, będzie to znaczyć, że coś się dzieje.

[']
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości