Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Johnny » 17 maja 2013, o 19:54

Odpowiedź jest prosta - bo im nikt za to nie płaci. Staram się przypominać się raz na jakiś czas, ale kim jestem, żeby nakazywać ludziom robić coś dla mnie w wolnym czasie? Oczywiście bardzo bym chciał skończyć projekt, wasze posty zmobilizowały mnie do poobrabiania kolejnych kwestii.

W zasadzie mogę wysłać wszystkim mejla - i tak zrobię. Może ogarnie się jakiegoś trailera mobilizującego, zobaczymy.

W każdym razie dzięki za wsparcie, doceniam je i postaram się z niego skorzystać.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

Miczki
Posty: 38
Rejestracja: 2 gru 2012, o 20:45

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Miczki » 17 maja 2013, o 20:30

Jest też inne rozwiązanie - poszukać innych ludzi. Jeśli tamci nie nagrali nic przez prawie rok, to zrobią to w najbliższym czasie?

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Fabiosek » 17 maja 2013, o 21:09

No tak nikt im za to nie placi ale sami się zgłosili dobra tam wiadomo każdy ma co do roboty nie zawsze ma czas ale przez półroku to jest po prostu kpina ;D

marijuz
Posty: 30
Rejestracja: 25 lip 2012, o 21:26

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: marijuz » 17 maja 2013, o 23:49

Taką rolę jak do fallouta to się nagrywa w dwa weekendy, myślę że u tych którzy jeszcze nie przesłali zapał przeminął, w końcu to pierwszy dubbing na gpp. Na tym forum nikomu nie płaci się za role, a zobaczcie ile dubbingów jest już skończonych, jak świetnej są jakości. Ja właśnie testuję wspomnianego wcześniej outcasta i mówię wam, rewelacja. Naprawdę proszę zwlekających aktorów o napisanie w wątku czy chcą nadal uczestniczyć w projekcie, bo być może że czekamy na ludzi którzy nie mają zamiaru już zajrzeć na forum. A mamy na forum całkiem dobrych i sumiennych aktorów, którzy zaraz rozprawili by się z tymi rolami.

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Johnny » 18 maja 2013, o 10:40

Napisałem wczoraj do wszystkich tych, którzy nie nadesłali jeszcze nagrań. Stan na dzisiaj rano jest taki, że tylko przy dwóch aktorach stawiam znak zapytania. Przy czym o obu z nich wiem, że rzadko sprawdzają pocztę. Ogólnie rzecz biorąc udało się wywołać na nowo poruszenie, więc z optymizmem patrzę w przyszłość.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

Phea
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2012, o 19:56
Kontakt:

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Phea » 18 maja 2013, o 10:42

Warto przypomnieć się od czasu do czasu. Nie wiem jak inni dubbingowcy, ale jeśli zdarzy mi się duży poślizg w nagraniach, a nikt się o nie nie upomina, zaczynam mieć wrażenie, że autor dubbingu zrezygnował ;)
Odrobina absurdu w klimacie HP. Tostery, dziobaki i magia. Hory Portier.

marijuz
Posty: 30
Rejestracja: 25 lip 2012, o 21:26

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: marijuz » 18 maja 2013, o 12:49

Ważne też żeby wątek się kręcił, bo jeśli ostatni post jest sprzed paru miesięcy to ktoś może pomyśleć, że projekt upadł. Faje byłoby zobaczyć jakiś ładny trailer, żeby zachęcić aktorów do pracy. a potem pójdzie już lawinowo, bo teraz niektórzy myślą sobie "Luz, zajmę się tym jutro i tak jeszcze ponad połowa nie przesłała nagrań.". Gdy większość będzie już nagrana, aktorzy będą czuli większą presję itd.

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Johnny » 1 cze 2013, o 12:38

Jak poinformował mnie destroytheardor, AnnaSzatanna nie da rady znaleźć czasu na nagranie czegokolwiek do końca wakacji. A to bardzo długo, więc najwyraźniej muszę znaleźć kogoś nowego do roli Jain. Niestety kobiet na forum jest zdecydowanie mniej niż mężczyzn, ale liczę na zgłoszenia. Jak nie, udam się do internetów po pomoc. Dodałem w pierwszym poście próbkę.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: Fabiosek » 2 cze 2013, o 18:28

http://www.youtube.com/channel/UC6oeuU4iIkdCb22YhGGHOQA napisz do niej z pewnością użyczy głosu :P

marijuz
Posty: 30
Rejestracja: 25 lip 2012, o 21:26

Re: Fallout 1 - potrzebni jesteście właśnie WY!

Postautor: marijuz » 9 lip 2013, o 11:44

No panowie i panie, co z tym Falloutem? Wakacje w pełni, a tu praca całkiem stoi - do roboty, do roboty!!


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość