[UKOŃCZONY] Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
KasztanyNaPolu
Posty: 13
Rejestracja: 14 lut 2013, o 17:07

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: KasztanyNaPolu » 21 kwie 2013, o 16:45

Kwestie Kyle, które mi pozostały do nagrania:
Spoiler!
22kyk003 - Mam go!
22kyk004 - Tak!
22kyk005 - Kolejny myśliwiec z głowy.

23kyk004 - Aaa! Eskadra Łotrów zaraz mnie wykończy!
23kyk005 - Eskadra Łotrów wykonuje kawał dobrej roboty.
23kyk006 - Ruchy, Kyle!
23kyk008 - Ten durny okręt stanie się moim grobem!
23kyk009 - Mam nadzieję, że kapsuły ratunkowe nie zostały uszkodzone.
+ ewentualne poprawki poprawek poprawek :d Brak czasu niestety doskwiera bardzo a i warunki do nagrywania w moim przypadku mam raz na trzy dni. Cierpliwości, kiedyś to na pewno powstanie :p

Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: nouwak » 22 kwie 2013, o 11:53

A więc ludzie zaczynają się niecierpliwić :) Dobrze, to znaczy, że są tacy, którzy czekają na dubbing, choć gra już niemłoda.

A odpowiadając. Od początku wiedziałem, że projekt będzie się przedłużać. Nie ma siły, kiedy jest tyle kwestii i postaci, a cały projekt jest przecież amatorski i non-profit. Mogę jedynie popędzać aktorów, ale przecież robią to za darmo i poświęcając swój czas, więc nie mam jakichś narzędzi, żeby rzeczywiście kazać im dotrzymywać terminów. Z pewnymi wyjątkami, ale zwykle sumiennie wykonują swoją część. A jeśli nie, to projekt stoi.

W tej chwili nie martwię się o Kyle'a ani Morgana. U tego pierwszego brakuje już tylko kilka kwestii, a Morgana w każdej chwili można komuś przydzielić, bo ma tylko 6 kwestii ogółem. Bardziej martwię się o dźwiękowca. Mogę wprawdzie sam obrobić dźwięki i dodać efekty dźwiękowe, ale efekt nie będzie tak dobry jak stworzony przez kogoś, kto lepiej się na tym zna. Mogę też poszukać kogoś innego, ale to też wymaga czasu.

A piec nagrał swoje kwestie, tylko zapomniałem zaznaczyć. Teraz przygotowuje jeszcze pewną małą niespodziankę.
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader

Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: Menthor7890 » 22 kwie 2013, o 12:21

Aż boję się spytać jaką :D Powiedz chociaż kiedy ją nam zrobisz.
"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg

Awatar użytkownika
KasztanyNaPolu
Posty: 13
Rejestracja: 14 lut 2013, o 17:07

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: KasztanyNaPolu » 22 kwie 2013, o 16:51

Niespodzianka? Zdradzisz coś na gg? :d Jutro zbieram się do kupy (tzn. w garść się biorę) i dogrywam te kwestie, bo faktycznie chyba miałem się do początku kwietnia wyrobić, czy jakoś podobnie, a tu już maj :/

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: Fabiosek » 22 kwie 2013, o 20:50

Chcesz to moge ci kogoś załatwić na tego Morgana :D

Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: nouwak » 9 maja 2013, o 13:25

Dobra, wygląda na to, że raczej muszę szukać nowego dźwiękowca. A w związku z tym, także chętnego na nagranie aż 6 kwestii Morgana. Chętnych prosiłbym o taką lekko starczą modulację.

Jeśli chodzi o dźwiękowca to jego zadanie polegałoby na wyrównaniu głośności wszystkich nagrań oraz nałożeniu kilku efektów (komunikator, głośnik hełmu szturmowca, itp.). Ktoś chętny? :D
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader

Awatar użytkownika
Shorty
Posty: 170
Rejestracja: 12 sie 2010, o 22:52
Grupa: Samotny wilk
Kontakt:

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: Shorty » 10 maja 2013, o 01:37

Dorzucam moje próbki na Morgana.
Załączniki
morgan-shorty.rar
(390.8 KiB) Pobrany 155 razy
"Jak dobrze wiesz szaleństwo jest jak grawitacja. Wystarczy lekko pchnąć... "
~Joker

Miczki
Posty: 38
Rejestracja: 2 gru 2012, o 20:45

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: Miczki » 10 maja 2013, o 16:05

Ja też zgłaszam swoją kandydaturę. Może ustrzelę hat-tricka:)
Załączniki
morgan.rar
(142.25 KiB) Pobrany 144 razy

marijuz
Posty: 30
Rejestracja: 25 lip 2012, o 21:26

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: marijuz » 10 maja 2013, o 17:46

A dużo tej roboty dźwiękowca tzn wszystkie nagrania trzeba przemielić czy część jest już obrobiona?

Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Jedi Knight: Jedi Outcast - do dzieła!

Postautor: nouwak » 10 maja 2013, o 21:02

@Shorty i @Miczki: Tak się akurat złożyło, że odtwórca roli Kyle'a ma dość niski i poważny głos, przez co w porównaniu z nim brzmicie młodziej, a przecież gracie jego ojca :) Nie mówię nie, ale jeszcze trochę poszukam. Z tych próbek chyba najbliżej tego, co chciałbym uzyskać, była 3 próbka Shorty'ego.

@marijuz: Dużo :) Obrobiona jest tylko jedna postać, więc można uznać, że praktycznie całość jest do zrobienia. Jak napisałem na innej stronie: "Polegałoby to głównie na wyrównaniu głośności wszystkich próbek (2500, więc mam nadzieję, że chętny znałby jakieś narzędzia do automatyzacji tego, bo nie wyobrażam sobie robienia tego ręcznie) oraz na część z nich nałożenia efektu komunikatora oraz głośnika hełmu szturmowca."
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości