ARCTOS DUBBING - CHĘTNI POSZUKIWANI ;)

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: ARCTOS DUBBING - CHĘTNI POSZUKIWANI ;)

Postautor: Manuel Czaszka » 22 lut 2013, o 22:37

Po pierwsze -łaś, panowie, bo jądra mi jeszcze nie wyrosły.
Ale jakby co to się nie martw - jestem bardzo tolerancyjny.
Co do jakiegoś przewodnictwa - to nie wiem skąd wam się zawsze robi nagonka na takie duperele. Ja nie zamierzam nikomu mówić co ma robić. Proponuję po prostu miejsce, gdzie będzie można pogadać monotematycznie - zawsze w takich grupach organizacja jest lepsza, a ja osobiście pilnowałabym jedynie terminów, aby to wszystko ręce i nogi miało.
Skąd wiesz co nam się robi "zawsze"? Konto masz na forum od wczoraj (rozumiem, że do tej pory obserwowałaś forum na tyle, że wyciągasz takie wnioski?). A "robi" nam się przez implikację - jeśli ma być grupa, to oczywistym jest, że będzie cel, będzie jakaś tam struktura i będzie lider. Pilnowanie terminów - w fanowskim projekcie (a jeśli się ktoś nie wyrobi to?)? Z jednej strony nie będziesz mówić co ma ktoś robić, z drugiej będziesz mówić kiedy ma to robić. Nie wiadomo co, ale wiadomo kiedy - fajnie.

Ponadto znów piszesz, że organizacja jest lepsza - jest bo? Co jest lepszego? Jest bo jest? Zupełnie nie rozumiem dlaczego, gdy coś działa dobrze na otwartych, swobodnych zasadach (tak jak dział dubbingi) to musi pojawić się ktoś z jakimiś separatystycznymi zapędami.
Tutaj moja "władza" jest znikoma można powiedzieć, więc się nie dziwię, że jesteście raczej pesymistycznie nastawieni.
Władza - to słowo potrafi zakręcić w głowie. Może stąd te pomysły na grupy się biorą?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Macio
Posty: 7
Rejestracja: 4 mar 2013, o 18:34

Re: ARCTOS DUBBING - CHĘTNI POSZUKIWANI ;)

Postautor: Macio » 4 mar 2013, o 22:11

Ja nie odbieram tego tak negatywnie jak mój przedmówca, wręcz przeciwnie, moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł. Jest wiele fanowskich dzieł, modów, do gier godnych uwagi, które nadal nie są w pełni zlokalizowane, co np. u Rosjan jest normą. Wiadomo niektóre projekty tutaj czy na innych forach są "załatwiane" pojedyńczo, a taka grupa mogłaby się zrzeszyć i zrobić coś dobrego dla świata w pełni lokalizując nieme projekty, moim zdaniem dobry pomysł, choć nie wiem czy autorka nadal jest zainteresowana tym,

Pozdrawiam,


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość