Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: Fabiosek » 8 kwie 2013, o 19:40

Witam z racji tego że zostało zaledwie niewiele do skończenia Dubbingu w modzie "The Vulcano Quest" do Gothica II NK postanowiłem zająć się większym projektem jakim jest Star Wars Knight of the old Republic. Na początek chciałbym znaleźć kilka osób chętnych takich jak dźwiękowcy (zajmowanie się usuwaniem szumu itd) i koordynatorów (potrzeba więcej niż jednego bo nagrań jest tyle że samemu to ciężko ogarnąć) Więc jak ktoś jest chętny to niech pisze w tym temacie robote zaczniemy pod koniec maja /początek czerwca.

Phea
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2012, o 19:56
Kontakt:

Re: Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: Phea » 8 kwie 2013, o 20:53

Ani ze mnie dźwiękowiec ani nic, chcę więc tylko napisać OMG POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI! :D Toż to jedna z moich całych dwóch ukochanych gier!
Odrobina absurdu w klimacie HP. Tostery, dziobaki i magia. Hory Portier.

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: rewolwerow » 8 kwie 2013, o 21:30

Usuwać szumy może każdy we własnym zakresie, bo to nie jest trudne. Nie nadaję się na żadnego z tych ważniejszych osób jak dźwiękowiec ale jakby co to zgłaszam gotowość do dubbingowania (choć mógłbym mieć problemy ze względu na sytuację w domu ale mnóstwo wolnych dni w maju może to zrekompensować).

Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: Menthor7890 » 9 kwie 2013, o 09:07

Moje predyspozycje już ci przedstawiłem, jako dubbingowiec jestem chętny i gotowy do udziału w tym przedsięwzięciu :D
"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: Fabiosek » 9 kwie 2013, o 15:07

Okej spx :D

@rewolwerow
No tak nie jest to trudne tylko samemu jak na Dubbing do tej gry nie poradził bym sobie i przydało by się kilku dźwiękowców itd :).

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: rewolwerow » 9 kwie 2013, o 15:29

@Fabiosek1
Dubbingerzy mogą sami niwelować szumy. Jest wiele poradników o tym więc nie ma problemu.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: Fabiosek » 9 kwie 2013, o 15:44

To nie zmienia faktu że przydała by się pomoc :D Jak na razie potrzebuję chociaż jedną osobę która by mi pomagała przy dubbie :D.

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: rewolwerow » 9 kwie 2013, o 19:25

Ehh... gdybym wiedział jak ci dokładniej pomóc i miał chęci.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: Fabiosek » 9 kwie 2013, o 20:49

Ja w sumie sam nie wiem od czego zacząć :D W Kotora tylko grałem i wiem że dubbing potrzebny jest tylko pod postacie a pod głównego bohatera już nie. Nie wiem jak będzie z wyciąganiem kwestii itd więc będzie to trzeba jakoś zrobić a zająć tym się planuje tak początkiem czerwca :D (oczywiście czekam też aż ktoś się zgłosi kto trochę by mnie z tego odciążał :D)

Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Star Wars KOTOR Dubbing PL - Zbieram ekipę !!!

Postautor: nouwak » 9 kwie 2013, o 22:34

Z tego, co pamiętam, kwestie dialogowe to były zwykłe pliki .wav w jednym z katalogów gry, także nie będzie żadnej potrzeby wyciągania. Nie mam w tej chwili gry, więc nie mogę tego sam sprawdzić.

Pomógłbym, ale mając doświadczenie z dubbingiem Outcasta, wolę na razie trzymać się z dala od koordynacji i nadzorowania. Dużo większą frajdę daje mi bycie na najniższym szczeblu, jako aktor dubbingowy.

No i szczerze mówiąc, jestem sceptycznie nastawiony. Nawet sobie nie wyobrażam, ile w tej grze jest kwestii dialogowych. W JO było 2500 i dubbing jeszcze trwa. W KotOR-ze na pewno jest dużo więcej.
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości