Dubbing do intra w modzie ...

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Kyniu
Posty: 20
Rejestracja: 9 lut 2013, o 13:27

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: Kyniu » 20 maja 2013, o 12:59

Wszystkie postacie zostały zdubbingowane!. Teraz została moja robota[montaż]. Gdy zmontuje wszystko, to wrzucę na yt na niepubliczny i wszystkim dubbingerom, którzy tu dubbingowali podeśle link z intrem.

A Fabio nie zmienił koloru Strażnika Miejskiego[wczoraj go dostaliśmy],bo pewnie zapomniał. A przez tydzień go nie ma, bo pojechał na tydzień. Więc nie zwracajcie na to uwagi, że Strażnik ma kolor czerwony. Jego Kwestie zostały nagrane i mam je już!.

Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: Menthor7890 » 20 maja 2013, o 18:18

To to będzie tylko intro, a potem nabór do zdubbingowania całego moda, czy jakoś inaczej?
"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg

Kyniu
Posty: 20
Rejestracja: 9 lut 2013, o 13:27

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: Kyniu » 20 maja 2013, o 18:48

Ta. Najpierw dubbing do intra, a potem do samego moda będzie nabór. Ale oczywiście Kerolth[główny bohater moda], Fernando, Ken, Den i Fajeth będą mieli takie same głosy jak w intrze[bo te postacie na 100% będą w samej grze], także niech te osoby, które podkładały pod te postacie głosy, liczą na to, że jak już zrobimy moda i zostanie nam dubbing to napiszemy do nich z prośbą o dubbing.

Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: Menthor7890 » 21 maja 2013, o 21:19

a kiedy to mniejw będzie?
"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg

Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: nouwak » 21 maja 2013, o 21:55

A ja byłem przekonany, że to dubbing intra do Valcano Quest :P
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader

Kyniu
Posty: 20
Rejestracja: 9 lut 2013, o 13:27

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: Kyniu » 22 maja 2013, o 15:11

a kiedy to mniejw będzie?
A bo ja wiem... Ciężko określić, kiedy to będzie. Myślę, że tak za kilka miesięcy[moda planujemy gdzieś na kilka godzin gry, 6-7 godzin i jak Fabio wróci muszę z nim kilka kwestii dot długości moda ustalić czyli np czy będziemy robić że będzie można być z tymi dobrymi lub ze złymi itd itd]. To zdecyduję o długości moda, a z pracami nad modem to zależne od tego, czy znajdziemy kogoś do pomocy nad modem, czy go będziemy robić sami we 2 :P więc wiesz może to być powiedzmy 2-3 lata, a może być rok.
@nouwak
do Vulcano Questa intro byłoby dość krótkie i inne role trochę :P. Raczej nie byłoby Keroltha, Fajetha i innej zgrai bandytów, skoro Vulcano jest o Lariusie itp. Więc nie wiem skąd ci to przyszło do głowy, że to intro to do Vulcano Questa :D.

Awatar użytkownika
nouwak
Posty: 128
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 17:04

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: nouwak » 22 maja 2013, o 19:07

Bo ja nie grałem w Vulcano Quest. Już dawno żadnego moda do Gothica nie odpalałem :)
"Niepokoi mnie twoja niewiara." - Darth Vader

Kyniu
Posty: 20
Rejestracja: 9 lut 2013, o 13:27

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: Kyniu » 23 maja 2013, o 16:10

Aha, to chyba że tak :D.

Więc tak przydałby nam się jeszcze narrator[nie ma za dużo do mówienia, także spokojnie].
A oto jego kwestie:
1.Kilka dni później w kryjówce..
2.Gdzieś na uboczu
3.Kilka godzin później...
4.Następnego dnia rano przed kryjówką

i tyle, a podałem tutaj bo to tak fabuły/intra nie spojleruje prawie ;P.

Wysyłacie do mnie swoje kwestie, jak nagracie. Ja wybiorę najlepszy głos do narratora, który będzie mi najbardziej pasował i będzie w intrze[bo jednej próbki nie opłaca się wysyłać, bo to naprawdę mało do nagrania :)].

Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: Menthor7890 » 23 maja 2013, o 17:05

"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg

Kyniu
Posty: 20
Rejestracja: 9 lut 2013, o 13:27

Re: Dubbing do intra w modzie ...

Postautor: Kyniu » 23 maja 2013, o 19:24

Ok, więc rola Narratora jest. Nie nadsyłacie już dubbingu dla narratora. Gdy w naszym modzie będzie brakować już tylko dubbingu, to będziecie mieli wtedy okazję pokazać swoje głosy :D.


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości