Do jakiej gry, moda chciałbyś dubbing?

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
AwwBurnPL
Posty: 117
Rejestracja: 26 mar 2014, o 16:11

Re: Do jakiej gry, moda chciałbyś dubbing?

Postautor: AwwBurnPL » 4 sty 2015, o 19:13

A może South Park Kijek Prawdy ?

MajaKot
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2015, o 11:11

Re: Do jakiej gry, moda chciałbyś dubbing?

Postautor: MajaKot » 24 sty 2015, o 11:17

Najfajniej by było jakby w 100% przetłumaczona i z dubbingowana została nieoficjalna czwarta część Penumbry http://www.moddb.com/mods/penumbra-necrologue Wszystkie poprzednie części miały pełne spolszczenia.

HCH
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:07

Re: Do jakiej gry, moda chciałbyś dubbing?

Postautor: HCH » 27 sty 2015, o 13:16

Marzy mi się zagrać w 100% polską wersję gry StarCraft: Brood War
Spolszczenie jest zrobione do SC:BW ale niestety dubbingu nie ma. Jeśli znalazła by się grupka zapaleńców to dajcie znać, na pewno wspomogę jako "dźwiękowiec" (np. efekty dźwiękowe) :-)

WIAFilms
Posty: 34
Rejestracja: 7 gru 2012, o 09:38

Re: Do jakiej gry, moda chciałbyś dubbing?

Postautor: WIAFilms » 6 lut 2015, o 14:07

Kiedyś nad tym myślałem, jeszcze z moim znajomym Haxem (dawny wspomagacz na Imperium Diablo), ale po jakimś czasie stwierdziłem, że za dużo pracy. Jest tam o wiele więcej tekstu i głosów do przeróbki niż w Diablo 1 (sam miałem problemy ze znalezieniem montażysty który by to zrobił), więc musiałbyś mieć na prawdę wiele czasu, żeby wszystko odpowiednio zmontować. :D Ale gdyby znalazło się do tego aktorów nie byłoby problemu, ja jestem chętny do stworzenia takiego dubbingu. Pozostaje również pytanie czy skontaktować się z tłumaczami spolszczenia, czy zrobić polskie teksty od nowa. Pamiętam że spolszczenie nie miało czcionki, ale już udało mi się ją zrobić. :)

HCH
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2013, o 17:07

Re: Do jakiej gry, moda chciałbyś dubbing?

Postautor: HCH » 7 lut 2015, o 00:00

Ta kwestia jest do ustalenia ale wydaje mi się, że nie było by problemów z poprawieniem polskiego tłumaczenia. W takim razie dobrze było by po prostu zapytać. Pozostaje problem sound designu (np. Efekty w filmach) gdzie kilka dźwięków ciężko by było zrobić.
Aktorów możesz znaleźć w grupie Nanokarrin.pl ;-)

Berni
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2015, o 11:24

Re: Do jakiej gry, moda chciałbyś dubbing?

Postautor: Berni » 26 lip 2015, o 11:29

L.A. Noir - jedna z moich ulubionych pozycji, niestety bez dubingu
"Dob­ry ad­wo­kat nig­dy nie za­daje py­tania, nie znając odpowiedzi." - J. Grisham

Phea
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2012, o 19:56
Kontakt:

Re: Do jakiej gry, moda chciałbyś dubbing?

Postautor: Phea » 13 wrz 2015, o 00:15

Nie wiem czy ktoś już proponował, ale właśnie mnie olśniło. Dubbing do the Vampire Masquerade: Bloodlines mógłby być ciekawym pomysłem.
Odrobina absurdu w klimacie HP. Tostery, dziobaki i magia. Hory Portier.


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość