Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: Fabiosek » 28 gru 2013, o 17:16

Witam. Wielu pewnie zastanawia się jak wygląda sprawa z owym modem. Wygląda to tak, że testy mamy już za sobą i korektę również. Zamiast dodawać napisy PL do cutscenek postanowiliśmy dodać dubbing PL. Oprócz dubbingu do cutscenek są też nowe smalltallki, które powinny zostać zdubbingowane z tego powodu, że są one nowe i gracz wtedy je zauważy. Wiadomo przykładowo zabije się kogoś to potem będą o tym w mieście plotkować (o śmierci tej osoby).
Ważne jest to żeby osoba która jest chętna na nagranie tych smalltallków miała w miarę młody głos. Po mutacji lecz młody bo sam główny bohater jest "młodzieniaszkiem". No i ważne jest też to, żeby oprócz tych smalltallków nagrać również dubbing do cutscenek (żeby nagrała to ta sama osoba).

Oto smalltallki samego głównego bohatera (po lewej jak nazwać kwestie a po prawej treść nagrania): https://docs.google.com/document/d/1K1Z ... cNaVR8/pub

Oto kwestie bohatera do cutscenek: http://speedy.sh/xUrFq/Kwestie-do-nagrania.rar

W cutscenkach pojawiają się inne postacie pojawia się również:
-Strażnik (podczas cutscenki pt "Ucieczka" ma jedną kwestie) ta kwestia to: Nie ruszaj się, ty tchórzu!
-Inna postać (pojawia się w intrze, jest to ktoś nieznany) jej kwestia to: No wychodź!
-Jasper (on mówi w dwóch cutscenkach jedna to alternatywne outro, które on wypowiada sam. Drugie to drobny tekst w cutscence pt "Ucieczka") : http://www.speedyshare.com/zg3xF/Kwestie-Jaspera.rar


Podsumowanie:

Potrzeba kwestii głównego bohatera do smalltallków jak i do cutscenek.
Potrzeba głosu Strażnika, który pojawia się w jednej cutscence i ma jedną kwestie.
Potrzeba głosu do innej postaci, która pojawia się w intrze i ma jedną kwestie.
Potrzeba głosu Jaspera, który pojawia się w jednej z cutscenek pt "Ucieczka" i mówi jeszcze całe alternatywne outro.

Potrzeba 4 osób. Brakuje jeszcze smalltallków paru postaci ale najpierw lepiej ogarnąć wszystkie cutscenek. Kontakt tutaj, gg albo moje PW. Jasper powinien mieć trochę niski głos natomiast główny bohater jak pisałem wyżej. Inna postać to tak wedle uznanie jedynie ma być po mutacji a strażnik to chyba wiadomo.

TheRobi908
Posty: 15
Rejestracja: 7 lip 2013, o 21:05

Re: Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: TheRobi908 » 1 sty 2014, o 05:18

Kwestie z intra już nagrane. Wyślę Ci pewne fragmenty na PW, a Ty po prostu oceń czy jest ok. Nie wiem tylko czemu jak jest plik w rozszerzeniu .mp3 to jest zupełnie czysty dźwięk, a po konwertowaniu na .wav słychać lekkie charczenie. Ale zrobiłem tam małe porównanie... ;)

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: Fabiosek » 1 sty 2014, o 16:43

Tzn tak jak pisałem na PW. W mp3 mi to nagraj a teraz sugestie co do tych nagrań. Ta pierwsza kwestia brzmi okej ale druga już gorzej. Słabo powiedziane a emocja tego krzyku jest kiczowata.

TheRobi908
Posty: 15
Rejestracja: 7 lip 2013, o 21:05

Re: Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: TheRobi908 » 1 sty 2014, o 17:15

Ołkej, poprawię tamto. :D

Awatar użytkownika
PawlikPP
Posty: 32
Rejestracja: 6 sty 2014, o 19:36
Grupa: Vox Record

Re: Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: PawlikPP » 6 sty 2014, o 19:37

Bardzo chętnie pomogę przy dubbingu ;)

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: Fabiosek » 6 sty 2014, o 19:42

Oky. Mam tak jakby trzy osoby chętny więc nagraj jakieś próbki a ja po odpowiednim czasie dam znać kogo ci dać.

Awatar użytkownika
PawlikPP
Posty: 32
Rejestracja: 6 sty 2014, o 19:36
Grupa: Vox Record

Re: Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: PawlikPP » 6 sty 2014, o 19:48

W sygnaturce mam link do kanału YT, tam znajdziesz mój głos ;)
Zazwyczaj wszystkie męskie postacie odgrywam sam ;)

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: Fabiosek » 6 sty 2014, o 20:52

Nagraj mi strażnika.

Awatar użytkownika
PawlikPP
Posty: 32
Rejestracja: 6 sty 2014, o 19:36
Grupa: Vox Record

Re: Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: PawlikPP » 6 sty 2014, o 21:01

PW ;)

Awatar użytkownika
Menthor7890
Posty: 99
Rejestracja: 12 sie 2012, o 13:25
Kontakt:

Re: Z Życia Złodzieja - Dubbingowanie Cutscenek...

Postautor: Menthor7890 » 8 sty 2014, o 19:30

Jak jeszcze kogoś brakuje to mogę coś nagrać w weekend
"-Czy wy myślicie, że możecie coś zrobić? Że może cie zmienić bieg historii? Odwrócić proces trwający od tylu lat?
-Tak właśnie myślimy."
Fragment filmu OPM "The Illuminati"
http://www.youtube.com/watch?v=18114KjPPfg


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości