Gothic Czas zapłaty - nabór do dubbingu

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Macio
Posty: 7
Rejestracja: 4 mar 2013, o 18:34

Gothic Czas zapłaty - nabór do dubbingu

Postautor: Macio » 15 lut 2014, o 00:08

Witam. Chciałbym ogłosić nabór na dubbingerów do jednej z najbardziej wyczekiwanych i rozbudowanych modyfikacji do Gothic'a pt. "Czas Zapłaty".
Jest to dzieło, na które musieliśmy czekać dobre kilka lat i ukazało się ono dopiero na jesieni zeszłego roku, ale najważniejszy jest fakt. :D Teraz wraz z niejakim Garretem planujemy nadzorować i koordynować pracę nad stworzeniem udźwiękowienia do tego wspaniałego moda.

http://themodders.org/index.php?board=15.0 - tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o tym dziele, jeżeli nie mieliście przyjemności o nim słyszeć ani się z nim zapoznać.

Od siebie dodam że:
Modyfikacja oferuje nową historię i szereg zadań z nią związanych, walkę dwoma mieczami, złożone i nowatorskie systemy zdarzeń (np. polowania, ataki na obóz), oraz nowe modele i tekstury, czy nawet profesjonalny soundtrack skomponowany wyłącznie na potrzeby modyfikacji.

Zaś to jest zarys fabuły:
Po morzach Myrtany pływała liczna, odważna, silna oraz przede wszystkim dumna załoga piratów. Po zniszczeniu przez orków ludzkiej floty piraci byli na tyle silni i odważni, że zaczęli napadać na orkowe galery. Jednak nawet tak potężną grupę jaką byli piraci potrafił zniszczyć jeden dzień, jedna noc, jedna chwila. Chwila straszliwej burzy, która zmiotła na swojej drodze wszystko. Jednak czwórka śmiałków przetrwała szalejący żywioł i dotarła do koloni karnej w Khorinis gdzie przyszło im walczyć o przetrwanie. Walczyć nie ze zwierzętami, morzem czy nawet orkami, ale z czymś o wiele gorszym. Z ludźmi.

Postaci do obsadzenia jest baaaaardzo dużo, ale liczę że nam się to uda. Mamy już pierwszych kandydatów, ale w takich dziełach ciężko mówić o nadmiarze. (umad)

Warunki udziału w dubbingu to:
- Męski/żeński głos po mutacji
- Minimalne zdolności aktorskie oraz w miarę prawidłowa dykcja
- Czas, zaangażowanie i poważne podejście do tematu
- W miarę dobry mikrofon i możliwie najlepsza jakość nagranego dźwięku. Niewielkie szumy będą akceptowalne, ale już takie, które zaburzają odbiór nagrania już nie.

Jeżeli nie jesteś pewny/a czy spełniasz warunki po prostu prześlij próbki. :D

Najlepiej na email - czarodziejvilgefortz@gmail.com, moje gg - 20663944 lub w tym temacie.

Jest jeszcze dużo postaci do obsadzenia, więc najlepiej, gdybyście nagrali jedną, lub więcej z tych kwestii, wtedy będę w stanie was lepiej obsadzić:

Hehe, jak zawsze do dna. Ale pamiętaj - następnym razem ty stawiasz! - pirackim głosem, dojrzalszy.
A kogo się spodziewałeś? Syreny morskiej z cyckami do pasa? - Młody pirat, główny bohater.
Schowaj żelazo, zanim komuś stanie się krzywda. - strażnik Skorpion, pewny siebie, spokojny głos.
Cienie i mrok... przenika mnie zimno wieków... czuję ciepło śmiertelnej istoty. - Głos ducha, trzeba mówić spokojnie, "efekt ducha" możecie dodać, jeśli macie po temu możliwości. :D
Nie mogę zmrużyć oka przez ten cholerny płot nad moim dachem. - zirytowany, zdenerwowany głos byłego cienia - Rączki.
Coś podać, żółtodziobie? - karczmarz Fisk, cwaniaczkowaty głos, głos raczej wyższy.
Ależ jest. Może jakis ork pomyli cię z samicą w czasie rui, hehe. - Świstak, głos cwaniaka, raczej gruby.
Palenie ziela to dość popularne zajęcie w tych stronach... Jestem Baal Kagan niech Śniący ma cię w swojej opiece. - głos młodego byłego członka Bractwa Śniącego.


Listę postaci zamieszczę później, wraz ze wzrostem liczby chętnych(mamy już ich całkiem sporo, pierwsze postaci są obsadzone :D)
Pozdrawiam i liczę na was.

shakevaniliowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2014, o 15:40

Re: Gothic Czas zapłaty - nabór do dubbingu

Postautor: shakevaniliowy » 16 lut 2014, o 15:59

A co mi tam, może się wam spodoba:).


Macio
Posty: 7
Rejestracja: 4 mar 2013, o 18:34

Re: Gothic Czas zapłaty - nabór do dubbingu

Postautor: Macio » 24 lut 2014, o 00:03

- tutaj znajduje się link do pierwszej prezentacji z tworzonego przez nas udźwiękowienia.

-- 4 maja 2014, o 23:55 --


Druga prezentacja tworzonego przez nas udźwiękowienia do CZ.

Miczki
Posty: 38
Rejestracja: 2 gru 2012, o 20:45

Re: Gothic Czas zapłaty - nabór do dubbingu

Postautor: Miczki » 19 lip 2015, o 03:37

Cześć,
jeśli wciąż nie został wydany, to jestem skory do współpracy. Oto moje próbki. Rola obojętnie jaka. Lepiej ściągnij próbki niż je odsłuchuj w plejerze (gorsza jakość).

http://www5.zippyshare.com/v/do025JWW/file.html

http://www37.zippyshare.com/v/8LYWumHF/file.html

http://www74.zippyshare.com/v/Mov1r41q/file.html


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości