SW:Knights Of The Old Republic

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Sithani
Posty: 27
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:29

SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: Sithani » 2 lip 2014, o 18:07

Witam ponownie :)

Zanim ktoś cokolwiek powie - tak, wiem, że było już parę prób, lecz wszystkie skapitulowały. Z kolei ja projektem interesowałem się aż od przerwania prac nad dubbingiem Jedi Academy.
Zamierzam skończyć ten projekt, niezależnie od tego, jak długo to potrwa.
Zdaję sobie sprawę z ilości linijek i postaci w tej grze. Dlatego zastosuję odrobinę inny plan, niż zazwyczaj.
Mianowicie, do poszczególnych ról, jeśli ktokolwiek ma chęć uczestnictwa, będę rekrutował POJEDYNCZO. KOTOR ma tak śmiesznie ułożone pliki, że jedna postać ma porozrzucane kwestie po wielu folderach (które symbolizują miejsca/planety, gdzie mają swój tekst), jest to więc naprawdę żmudna praca.

W związku z tym, będę ogłaszał casting do konkretnej postaci, kiedy już gotowa będzie poprzednia, inaczej nie miałoby to sensu - zbyt dużo pracy naraz spowodowałoby poddanie się.

Zatem jeśli chcesz użyczyć głosu postaci w jednym z najlepszych gier RPG, potrzebujesz:

- DOBREGO mikrofonu. Chcemy zachować, mniej więcej, równą jakość u każdej z postaci, by nie raziło to gracza. Proszę obejrzeć filmik, który podam niżej, by zapoznać się z jakością nagrania postaci Calo Norda. Niestety mikrofon za 20-30 zł, lub taki w słuchawkach, raczej nie zda egzaminu.

- Przyzwoitej gry aktorskiej. W takim rodzaju lokalizacji nie jest ważne samo usłyszenie polskich głosów, ale to, by zachować klimat oryginalnej wersji i sprawić, że postacie będą żywe.

- Ukończone minimum 18 lat. Niestety, poza nielicznymi wyjątkami, w grze postacie są generalnie dorosłymi ludźmi, więc nie zastąpimy ich głosów dziecinnymi (może złe określenie, ale wiadomo o co chodzi ;)).


Przykładowe nagrania z projektu:

Pierwsze spotkanie z Calo Nordem: https://www.facebook.com/photo.php?v=707211025981185

"Sprzeczka" z HK-47 (do poprawek): http://youtu.be/D-JTqGGcm9o

Próba naprawy HK-47: https://www.youtube.com/watch?v=U9FFUDt ... e=youtu.be

Walken
Posty: 2
Rejestracja: 1 lip 2014, o 12:56

Re: SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: Walken » 2 lip 2014, o 20:37

Nie zostałem przyjęty w poczet tłumaczy, ba nawet nie zostałem zaproszony na to forum, a wręcz sam się wprosiłem, więc trochę głupio mi cokolwiek pisać, ale skoro już tu zawitałem, zainteresowany współpracą, to może i tu zostawię posta. :)
Proponuję jakąkolwiek, nawet najmniejszą pomoc w postaci mojego głosu, jeżeli będziesz zainteresowany to po prostu napisz.

Sithani
Posty: 27
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:29

Re: SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: Sithani » 3 lip 2014, o 22:54

Jak tylko skończymy nagrywać obecną postać - nie omieszkam :)

Awatar użytkownika
PawlikPP
Posty: 32
Rejestracja: 6 sty 2014, o 19:36
Grupa: Vox Record

Re: SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: PawlikPP » 5 lip 2014, o 12:46

Również jestem zainteresowany pomocą głosową ;)
Próbkę głosu oraz umiejętności masz w sygnaturce ;)

Phea
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2012, o 19:56
Kontakt:

Re: SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: Phea » 10 lip 2014, o 11:35

Bardzo, bardzo chętnie wzięłabym udział w projekcie! KotOR to jeden z moich ulubionych cRPG. Już na zaś podaję linka do swoich dubbingowych próbek:
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... q29t4de-mB

(A zresztą zgłaszałam się do roli Alory i Jaden w niedoszłym dubbingu do Jedi Academy, więc być moze mnie pamiętasz :) )
Odrobina absurdu w klimacie HP. Tostery, dziobaki i magia. Hory Portier.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: Fabiosek » 12 lip 2014, o 18:31

O dubbing do KOTORA jak miło :D Sam miałem taki pomysł nieco wcześniej jak ty (podobnie jak Jedi Academy) jednak przeraziła mnie ilość tekstu i zagmatwanie.

Sithani
Posty: 27
Rejestracja: 21 lis 2012, o 21:29

Re: SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: Sithani » 12 lip 2014, o 22:14

@Phea - tak, pamiętam, na pewno się coś znajdzie :)

Zaczynam od towarzyszy. Kiedy skończy się nagrywać HK-47, będę szukał chętnego aktora na Cartha.

Awatar użytkownika
rysiekjea1
Posty: 30
Rejestracja: 4 lip 2013, o 21:54

Re: SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: rysiekjea1 » 25 lip 2014, o 11:52

Jestem chętny. :)

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: Fabiosek » 27 wrz 2014, o 20:22

I jak tam prace?

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: SW:Knights Of The Old Republic

Postautor: rewolwerow » 22 paź 2014, o 23:56

Zgłaszam się. Jeśli są jakieś postacie z depresją czy coś takiego to mogę spróbować, bo sam dość często w nią wpadam i mam doświadczenie :D


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości