Gothic II Noc Kruka MOD "Grzesznicy"

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Gothic II Noc Kruka MOD "Grzesznicy"

Postautor: Fabiosek » 2 sie 2014, o 12:31

...

TheRobi908
Posty: 15
Rejestracja: 7 lip 2013, o 21:05

Re: Gothic II Noc Kruka MOD "Grzesznicy"

Postautor: TheRobi908 » 2 sie 2014, o 13:10

Hej. Chętnie pomógłbym, tylko mam problem z doborem postaci. Niżej masz link do paczki z dwiema próbkami głosu.

Próbka to mój normalny, wyluzowany głos.
Próbka1 to mój głos tylko lekko ręcznie "modulowany" tak, by brzmiał grubiej. Nie używałem tutaj żadnych efektów zmiany tonu itd.

Wiem, mikrofon ssie, ale może uda się coś zrobić. Dopasuj do jakiejś postaci, która ma mało tekstu. :)

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Gothic II Noc Kruka MOD "Grzesznicy"

Postautor: Fabiosek » 2 sie 2014, o 16:18

Okej, sprawdzałem próbki i nie jest źle. Co do tej ze zmodulowanym to odpada, nie zmodulowałeś tego jakoś bardzo, ale bardziej widziałbym cię tak jak w tej pierwszej, zwykłej. Rolę dostaniesz to pewne, dałbym cię pod jakiegoś robotnika. Jeśli to tyle, to zapiszę Cię pod kogoś i jeszcze dziś/jutro dam ci kwestie do nagrania, ok? Myślałem, że jest szum tragiczny, ale do gry dojdą również wszelakie dźwięki więc i tak nie powinno być problemu. Zapisałem cię tak jak tutaj na forum, ewentualnie jeśli w creditsach życzyłbyś sobie inaczej to pisz.

TheRobi908
Posty: 15
Rejestracja: 7 lip 2013, o 21:05

Re: Gothic II Noc Kruka MOD "Grzesznicy"

Postautor: TheRobi908 » 2 sie 2014, o 18:41

Okej, dzięki. W przyszłości pewnie będzie jakiś lepszy mikrofon, więc i będę częściej się zgłaszał do różnych projektów. Tak więc teraz czekać na kwestie. :3

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Gothic II Noc Kruka MOD "Grzesznicy"

Postautor: rewolwerow » 22 paź 2014, o 23:51

Też jestem zainteresowany (jak dobrze jest wrócić z powrotem tutaj). Jakby co to jestem zainteresowany Gorvijem.

Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: Gothic II Noc Kruka MOD "Grzesznicy"

Postautor: Fabiosek » 25 paź 2014, o 13:32

Ok, dzięki za zainteresowanie. Na razie projekt jest na jakiś czas zawieszony, co nie oznacza, że go nie wydam (dowodem jest Vulcano Quest ;) ). Jak coś się zmieni dam znać. Spowodowane jest to innymi projektami np dubbing do Piratenlebena (mod do G2NK) :).

Edit:

Witam!

Nowa informacja. Z racji tego, że obecnie nie mam dość dużo czasu, a projektów mam już trochę postanowiłem porzucić projekt dubbingu do tego moda. Obecnie z działań gothicowych chciałbym się zająć głownie dubbingiem do PIratenleben dopinając wszystko na ostatni guzik. Co do dubbingów do Gothica: Zamiast Grzeszników, myślę nad Czarnym Sercem, modem również krótszym, ale myślę, że ciekawszym niż Grzesznicy (przynajmniej według mnie). Także dzięki za zainteresowanie, to tyle.

Pozdrawiam.


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości