News

Oficjalne forum http://ikskoks.grajpopolsku.pl
Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

News

Postautor: ikskoks » 2 paź 2012, o 11:43

Kilka wiadomości:
1. Jestem w trakcie tłumaczenia programu HHD Hex Editor Neo.
2. Dubbing stoi w miejscu. Nie dostałem potrzebnych plików, chociaż co jakiś czas o tym przypominam. Być może najpierw wydam wersję testową spolszczenia z dubbingiem. Co o tym myślicie?
3. Chętnie podzielę się z kimś projektem Spyro: year of the dragon. Mówiąc inaczej SZUKAM TŁUMACZA ;)
4. Tymczasowo przeniosłem swoją działalność na PC. Planuję w najbliższym czasie przetłumaczyć jakieś mniejsze gry w stylu Assault Heroes czy Chicken Invaders.

Jak macie jakieś pytania do tych wiadomości, to możecie je zadać z komentarzach, przez gg, e-mail czy jak wam będzie wygodnie ;)

Awatar użytkownika
greenmag
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2008, o 15:56
Grupa: Midgar Translations
Kontakt:

Re: News

Postautor: greenmag » 3 paź 2012, o 17:37

Dubbing stoi w miejscu. Nie dostałem potrzebnych plików, chociaż co jakiś czas o tym przypominam. Być może najpierw wydam wersję testową spolszczenia z dubbingiem. Co o tym myślicie?
Jak na razie to ja wolałbym widzieć pełną wersję Medievila (tzn. bez dubbingu, ale z wszystkimi poprawionymi błędami). A swoją drogą Medievil PL to doskonała robota!

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: News

Postautor: ikskoks » 3 paź 2012, o 17:49

Jak na razie to ja wolałbym widzieć pełną wersje Medievila
Taka wersja już istnieje, jest na moim dysku, lecz nie została nigdy opublikowana. Wydam ją dopiero z dubbingiem ;p Wszystkie pointery zostały naprawione, a twoja korekta dodana, więc można powiedzieć, że spolszczenie kinowe jest niemalże idealne ;)

Dziękuję za miłe słowa :)

Awatar użytkownika
greenmag
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2008, o 15:56
Grupa: Midgar Translations
Kontakt:

Re: News

Postautor: greenmag » 3 paź 2012, o 18:03

Taka wersja już istnieje, jest na moim dysku, lecz nie została nigdy opublikowana. Wydam ją dopiero z dubbingiem ;p Wszystkie pointery zostały naprawione, a twoja korekta dodana, więc można powiedzieć, że spolszczenie kinowe jest niemalże idealne ;)
Na pewno wszystkie pointery? Bo miałeś gdzieś problem z "ręką" czy "toporem", nie pamiętam... :)

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: News

Postautor: ikskoks » 3 paź 2012, o 18:08

Tak, miałem problem z "ręką" i "toporem", ale ta kwestia została już rozwiązana. Wszystkie teksty wyświetlają się poprawnie i nic nie ucina.

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: News

Postautor: EvilDoom » 4 paź 2012, o 09:38

Jak niby ma wyglądać testowa wersja spolszczenia?

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: News

Postautor: ikskoks » 4 paź 2012, o 10:07

Jak niby ma wyglądać testowa wersja spolszczenia?
Już nieaktualne. Wydam od razu pełną i przetestowaną wersję.
Otrzymałem wczoraj brakujące pliki. Mogę kontynuować pracę.


Wróć do „Ikskoks”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości