Beasts & Bumpkins

Problemy w tłumaczeniu? Tu możesz spróbować uzyskać pomoc!
Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Beasts & Bumpkins

Postautor: mendosa » 22 maja 2009, o 12:11

"Dopóki nie zostanie zniszczona" IMHO
N.E.M.O.

twig

Re: Beasts & Bumpkins

Postautor: twig » 22 maja 2009, o 12:29

The Tower of Knowledge, once the seat of Lokyadore's most learned, has been infected with evil. Unless destroyed, all of the nation's secrets will fall into the hands of the Dark Lord. However, as it's protected by a race of unholy giants, destroying the tower will prove far from easy. You've no choice but to find a way through; if only you were invisible...?
"Wieża Wiedzy, niegdyś siedziba największych uczonych Lokyadore, została skażona złem. Jeżeli nie zostanie zniszczona, wszystkie tajemnice narodu wpadną w ręce Mrocznego Lorda. Niestety jest ona chroniona przez rasę potwornych [bezbożnych/straszliwych/plugawych(?!)] olbrzymów, więc jej zniszczenie nie będzie łatwe. Nie masz wyboru, musisz znaleźć sposób, aby dostać się do Wieży. Gdybyś tylko był niewidzialny..."

Awatar użytkownika
BuTcHeR
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:42
Kontakt:

Re: Beasts & Bumpkins

Postautor: BuTcHeR » 22 maja 2009, o 13:06

Mam kolejny kłopot:
Pumpty pum, an Archers Guild.
Podczas wyprawy odkrywasz gildię łuczników, czy 'pumpty pum' nie oznacza czegoś w stylu 'knock, knock' (puk, puk)?
Kolejny problem:
"Thrice has cleared the rocks standing sentry over the giant. Now's your chance to end the giant's rule of tyranny and strike the Dark Lord a savage blow!" jak to przetłumaczyć? W sumie chodzi mi tylko o pierwsze zdanie.
I jeszcze jeden:
"The key to guiding the demon spawn lies in the circle of flames. Under a blanket of darkness one of your own kind must give his life to the cause"
Stanisław Lem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Wróć do „Kwestie językowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości