Pathologic

Problemy w tłumaczeniu? Tu możesz spróbować uzyskać pomoc!
Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Pathologic

Postautor: mendosa » 28 kwie 2010, o 18:36

Прах к праху липнет - Ciągnie swój do swego; Ciągnie wilka do lasu.
N.E.M.O.

jakubcjusz
Posty: 48
Rejestracja: 15 kwie 2010, o 12:44

Re: Pathologic

Postautor: jakubcjusz » 1 maja 2010, o 16:51

Dobra. Krótki raport z sytuacji na froncie :)

1. Na chwilę obecną udało się rozwiązać sprawę czcionki - mamy czcionkę z polskimi znakami. Twórcy muszą ją jeszcze przekompilować na format używany w grze, co powinno mieć miejsce w ciągu kilku najbliższych dni.

2. Na oficjalnym forum gry dostałem wątek, gdzie możemy zająć się tłumaczeniem: http://ice-pick.com/translate/forum/viewforum.php?f=3 - zachęcam do rejestracji każdego, kto chce pomóc.

3. Jestem obecnie w trakcie tłumaczeń opisów zadań - jest tego 750 opisów, z czego przetłumaczyłem już ok 230. W obecnym tempie tłumaczenie tego pliku powinno zakończyć się w okolicach 20 maja.

Tyle z nowości. Dzięki wszystkim, którzy dorzucili swoje 3 grosze, za pomoc!

twig

Re: Pathologic

Postautor: twig » 1 maja 2010, o 16:58

Trochę dziwnie to wygląda - jak wnioskuję (po twoich postach) na forum ice-pick jedynym i obowiązującym językiem jest język angielski. Dyskusja o polskim tłumaczeniu też ma się odbywać w języku angielskim?

jakubcjusz
Posty: 48
Rejestracja: 15 kwie 2010, o 12:44

Re: Pathologic

Postautor: jakubcjusz » 1 maja 2010, o 17:00

Trochę dziwnie to wygląda - jak wnioskuję (po twoich postach) na forum ice-pick jedynym i obowiązującym językiem jest język angielski. Dyskusja o polskim tłumaczeniu też ma się odbywać w języku angielskim?
Nie. Tak mi się tylko jakoś z rozpędu po angielsku napisało :) Oczywiście nikt nas nie będzie ścigał za pisanie po polsku - po to to forum.

EDIT. Poprawione.


Wróć do „Kwestie językowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość