Stranded 2: Mysteries of Time [J2ME]

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Stranded 2: Mysteries of Time [J2ME]

Postautor: ikskoks » 9 sty 2013, o 23:52

Tłumaczenie - Stranded 2: Mysteries of Time [J2ME]
okladkamini.png
okladkamini.png (12.41 KiB) Przejrzano 2763 razy
Stan spolszczenia: 99.9%
Typ Gry: RPG, Przygodowa
Data Wydania:
Świat - 2009
Polska translacja - 16.08.2010

Grupa odpowiedzialna za tłumaczenie: Ekipa J2ME
Odpowiednia wersja gry: Nokia N80 (Multiscreen)
Wersja tłumaczenia: Beta
Pobierz Łatkę:
- LINK
logo.png

O Grze

Czy możliwe jest być rozbitkiem... w czasie? Odsłoń tajemnice dziwnego i zagadkowego obiektu w największej przygodówce, jaka kiedykolwiek trafiła na komórki. Rozwiązuj łamigłówki, aby odkryć podróże w czasie i zapobiec katastrofom, które jeszcze się nie wydarzyły. Rozmawiaj z napotkanymi ludźmi i odsłaniaj wskazówki do dziwnych wydarzeń wokół Ciebie. Poluj na niebezpiecznych drapieżców z przeszłości i chroń się przed zagrożeniami jutra i dnia dzisiejszego. Patrz jak noc przechodzi w dzień w czasie rzeczywistym, kiedy odkrywasz, że nie chodzi o to jak przetrwać, ale kiedy przetrwać…

Tłumaczenia

Wszystko jest po polsku, łącznie z logiem gry. Niestety nie ma polskiej czcionki oraz działa tylko i wyłącznie wersja na Nokię n80. Jeśli nie możecie znaleźć tej wersji piszcie na huiggi@gmail.com, piszcie również jeśli znajdziecie jakiś błąd lub macie własne propozycje. Napisałem, że tłumaczenie jest skończone w 99.9%, ponieważ dostałem zgłoszenie od betatestera (singla123) o jednym angielskim zdaniu, którego nie mogę znaleźć i przetłumaczyć ; /. Tak więc, miłej gry :) .

Podziękowania

$zymon - za przetłumaczenie dialogów z ostatnich dwóch epizodów, kiedy mi już brakowało sił ; )
singiel123 - za bardzo szczegółowe raporty z testów
amek22 - za przetłumaczenie części tekstu
Vialix - za przetłumaczenie części tekstu
Bolok - za znalezienie Glu Text Tool
Kot (na kacu) - za pomoc w tłumaczeniu
Norek - za pomoc w tłumaczeniu i mobilizację :D


Dodatki

Okładka gry:
okladka.png

Wróć do „Tłumaczenia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości