Silent Hill: Homecoming [PC]

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Silent Hill: Homecoming [PC]

Postautor: ikskoks » 10 sty 2013, o 20:04

Tłumaczenie Silent Hill
beznazwyi.gif
beznazwyi.gif (7.73 KiB) Przejrzano 6188 razy
Wstaję z łóżka. Właściwie wcale się nie kładłem. Coś w moim pokoju nie pozwoliło mi dziś zmrużyc oka. Tak samo było wczoraj i jest tak prawie od tygodnia. Wiem, że dłużej tego nie wytrzymam. To "coś" tkwi w mojej czaszce i nie pozwala o sobie zapomnieć nawet na minutę, a uwierzcie, że próbowałem. Muszę powziąć jakieś kroki...

Podchodzę do mojego komputera. Blask monitora rozświetla delikatnie panujący mrok... Nie wyłączałem go od tamtego czasu. To było ledwie tydzień temu, ale zdaje się, że minęła wieczność. Milczące Wzgórze... Staram się nie wypowiadać tej nazwy nawet szeptem. Widziałem tam rzeczy, potworne rzeczy, których nie potrafi opisać ludzki język. Gdy byłem tam pierwszy raz, niewiele rozumiałem. Mój umysł zalewały jedynie urwane obrazy. W desperackiej ucieczce udało mi się zrobić jedynie kilka zdjęć... Zapisałem je na tej stronie, tak by nikt ich nie zobaczył... Zresztą i tak nikt by nie uwierzył, że są prawdziwe.

Teraz jednak znalazłem to "coś", co może być kluczem do zagadki miasteczka. Coś, co rozszyfruje wszystkie teksty... Wszystkie tajemne znaki pisane ludzką krwią z wyprutych wnętrzności. Napisy umieszczone na zbezczeszczonych zwłokach, na ścianach stworzonych z mięsa, na pisanych w ostatnim tchu notatkach...


To może być kluczem... Jednak czy mój umysł da radę objąć zło miasteczka...? Czy idąc śladami Alexa, sam nie zgubię drogi? Czy zagłębiając się w szaleństwo trawiące ostatnich żywych - czarnoskórego policjanta, młodą Elle, szalonego doktora czy matkę Alexa- sam nie postradam zmysłów? Tego nie wiem. Nie wiem też, czy dam radę. Nie wiem, czy ktokolwiek by dał.

Dlatego chcę zostawić ślad tego, co odkryłem. Spolszczenia 2.0 od Kochatak Group oraz twiga. Dzięki niemu i Wy będziecie mogli zgłębić tajniki Silent Hill: Homecoming... Być moze wśród pokrytych rdzą i zaschniętą krwią korytarzach, spotkacie i mnie grając po polsku.

Spolszczenie zawiera:
- Instalator
- polską czcionkę
- Tłumaczenie wszystkich tekstów w grze

KwQ
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2015, o 17:50

Re: Silent Hill: Homecoming [PC]

Postautor: KwQ » 22 lip 2015, o 17:52

Siema, Kupiłem SIlent Hill: Homecoming poprzez Steam. Mam Windows 8.1 64 bit (laptop). Nie mogę poprawnie graćw grę, bo po jakimś czasie wyświetla się komunikat, żegra musi zostać zamknięta i tak się też dzieję. Wie ktoś jak rozwiązac ten problem? Dodatkowo gra strasznie się laguje i funkcjonuje w małym czarnym okienku, jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?


Wróć do „Tłumaczenia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości