[PC] Starbound - Aktualizacje

Doflamingo

Re: [PC] Starbound - Aktualizacje

Postautor: Doflamingo » 17 kwie 2017, o 21:49

Czeekamyy :P można aktualizacje ?? a najlepiej doglądną date wydania tego spolszczenia :P (wiem niecierpliwy jestem :P )

dejner

Postautor: dejner » 24 kwie 2017, o 07:05

Chyba macie jakieś inne pojęcie czasu XD niedługo to raczej góra dwa tyg a nie miesiąc chyba że mamy czekać na majówkę taki prezencik na długi weekend by się przydał. Mam też nadzieje że nazwy własne zostawicie bo to co zrobili w terrari to takie 2/10 tak naprawdę całościowe spolszczenie nie jest potrzebne tylko raczej dopasowane. Znając waszą renomę oczekuje dobrego spolszczenia nawet jak na tą wersje alpha :D

Awatar użytkownika
Aleksander Wielki
Grupa: VisualNovel

Postautor: Aleksander Wielki » 24 kwie 2017, o 17:19

Przepraszamy za lekkie opóźnienia i brak informacji. Pierwsze spolszczenie wyjdzie w ciągu dwóch/trzech dni po aktualizacji 1.3, gdy już dostosujemy całość do nowej wersji gry. Nie martwcie się jednak - nie spoczywamy na laurach i ciągle doszukujemy się wszystkich literówek oraz błędów, które popełniliśmy. Testy i korekta trwają w najlepsze. ;)

marco2217

Postautor: marco2217 » 24 kwie 2017, o 21:34

Witam. O tej grze zapomniałem już dawno temu, przez co nie jestem w temacie. Można wiedzieć, czy wiadomo, kiedy wyjdzie wersja 1.3? Bardzo chciałbym się tą grę zagrać ojczystym języku jak jest taka możliwość. Dziękuje i pozdrawiam.

Wróć do „VisualNovel”