[PC] Hollow Knight

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Smok3N
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2018, o 22:50

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Smok3N » 19 maja 2018, o 22:52

I jak, ruszyło się coś? Jest jakaś szansa że do wakacji spolszczenie zostanie wydane?

Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 21 maja 2018, o 21:09

I jak, ruszyło się coś? Jest jakaś szansa że do wakacji spolszczenie zostanie wydane?
Prace nad spolszczeniem cały czas trwają.

Tak jak pisałem wcześniej, aktualna wersja gry to wersja 1.3.1.5 (zawierająca aktualizację Lifeblood). Nie zostało w niej dodane wiele, jeśli chodzi o tłumaczenie - kilka dialogów, dodatkowych opcji menu, poprawek w istniejących tekstach, nowy plik tekstowy z tłumaczeniem (dotyczący nadchodzącego 3go dodatku Gods & Glory - na razie nie używany w aktualnej wersji gry).
Większość czcionek zostało przeniesionych do innego pliku.
Generalnie aktualizacja skupia się bardziej na zmianach optymalizacyjnych i poprawkach błędów.

Przetłumaczone jest 100% tekstu. Aktualnie kończę szlifowanie spolszczenia dla tej wersji. Dla chętnych mogę udostępnić wersję testową spolszczenia już teraz, z zastrzeżeniem, że oczywiście nie jest to wersja finalna.
Gdy tylko pojawi się nowy DLC, to tłumaczenie zostanie nadpisane (mowa oczywiście o wersji Steam).

Awatar użytkownika
blackwaterpark
Posty: 63
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:52

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: blackwaterpark » 22 maja 2018, o 14:52

Czy sprawdzanie wersji testowej możliwe jest tylko w samej grze, poprzez ogrywanie całości?

PS. Ciekaw jestem, jak to wyszło? Gra jest mega-trudna, ale sama muzyka sprawia, że człowiek się mobilizuje do wysiłku.

a_new_error
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2018, o 14:57

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: a_new_error » 22 maja 2018, o 15:01

Hej, ja poproszę o wersję testową o ile to nie problem - ddinc02@gmail.com

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: satan » 22 maja 2018, o 15:31

Ja również, na PW.

Fatek
Posty: 9
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 12:00

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Fatek » 22 maja 2018, o 19:08

Też poproszę.

BiMS
Posty: 2
Rejestracja: 2 kwie 2018, o 17:19

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: BiMS » 22 maja 2018, o 21:44

Jeśli jest to możliwe to również poproszę.

Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 23 maja 2018, o 09:38

Czy sprawdzanie wersji testowej możliwe jest tylko w samej grze, poprzez ogrywanie całości?
Ja tak robię, bo oprócz samej treści staram się też sprawdzać i edytować teksty pod kątem wizualnym np. pojedyncze spójniki "i", "o", "z" itp. staram się przenosić do nowej linii (czasami robię tak też z dłuższymi słowami - poprawia to wygląd tekstu i też wygodniej się go czyta).
Oczywiście mógłbyś wyciągnąć tekst z plików i sprawdzać go na sucho, ale jest tego tak dużo, że szybko by ci się znudziło :P
PS. Ciekaw jestem, jak to wyszło? Gra jest mega-trudna, ale sama muzyka sprawia, że człowiek się mobilizuje do wysiłku.
Fakt, gra jest trudna, ale jak się dłużej pogra i pozna zachowania i ataki przeciwników, to jest coraz łatwiej.
Muzyka też robi robotę - mój faworyt to motyw z Crystal Peak :)

Fatek
Posty: 9
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 12:00

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Fatek » 23 maja 2018, o 14:31

Niestety mam wersje z GOG/Linux różowy ekran i nie da się grać.

Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 23 maja 2018, o 14:44

Niestety mam wersje z GOG/Linux różowy ekran i nie da się grać.
Wrzuć na jakiś hosting oryginalne pliki z twojej wersji gry i podeślij linka na PW.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: i_tower_in_you i 6 gości