[PC] Hollow Knight

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 19 cze 2018, o 10:01

Ponieważ jest spore zainteresowanie tematem, udostępniam dla ogółu aktualną testową wersję tłumaczenia.

Wersja Steam 1.3.1.5
https://www110.zippyshare.com/v/omkvkCGW/file.html

Wersja GOG 1.3.1.5
https://www110.zippyshare.com/v/D9rv9KQV/file.html

Do podmiany są dwa pliki w folderze instalacyjnym gry (dla Steam domyślnie c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Hollow Knight\hollow_knight_Data\):
resources.assets
sharedassets0.assets

Sugeruję zrobić ich kopie zapasowe przed podmianą.
Polskie tłumaczenie zastępuje tłumaczenie francuskie.

Od czasu do czasu będę aktualizować linki, jeśli znajdę jeszcze coś do poprawki. Osoby, którym już wcześniej udostępniłem tłumaczenie, mogą je też zaktualizować u siebie, bo od tego czasu kilka kosmetycznych poprawek zostało wprowadzonych.
Dziękuję też użytkownikowi Smok3N za pomoc w korekcie i feedback.

Jeśli ktoś znajdzie jakieś literówki/błędy, to proszę mi je zgłaszać (najlepiej na PW, żeby nie zaśmiecać tematu).

Przewoźniki21
Posty: 4
Rejestracja: 4 cze 2018, o 21:19

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Przewoźniki21 » 19 cze 2018, o 14:39

Bardzo proszę o to wstępne spolszczenie na prywatnych
Wysłałem ci tydzień temu na PW...
Ojojoj naprawdę bardzo przepraszam, nie zauważyłem...

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: stach122 » 20 cze 2018, o 18:52

W sumie to jest pełne tłumaczenie? Nie liczę oczywiscie nadchodzących doatków czy aktualizacji

Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 20 cze 2018, o 20:45

W sumie to jest pełne tłumaczenie? Nie liczę oczywiscie nadchodzących doatków czy aktualizacji
Tak, pełne.

Awatar użytkownika
blackwaterpark
Posty: 63
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:52

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: blackwaterpark » 20 cze 2018, o 20:57

Pozostaje tylko napisać: pięknie dziękuję, Spitfire.
Diament, po oszlifowaniu, zamienił się w lśniący brylant. :-)

Awatar użytkownika
blackwaterpark
Posty: 63
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:52

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: blackwaterpark » 21 cze 2018, o 22:13

Szybka informacja dla wszystkich niezdecydowanych: na STEAM'ie odbywa się właśnie letnia wyprzedaż gier i można kupić ''Hollow Knight'' po wielce okazyjnej cenie. Polecam!

xXxHMCxXx
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2017, o 17:17

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: xXxHMCxXx » 22 cze 2018, o 15:12

Przepraszam ale ilekroć próbuje zainstalować spolszczenie to albo nie działa albo crashuje czy to tłumaczenie jest kompatybilne z dodatkiem beta i czy tylko ja mam taki problem.

Awatar użytkownika
sb8gapi
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:13

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: sb8gapi » 23 cze 2018, o 11:31

Mam akurat wersję GOG i też nie działało udostepnione spolszczenie. W sumie to przesyłam podziękowania dla Spitfire za spolszczenie, choć zrobił to bez konsultacji ze mną. Ważne, że spolszczenie jest, a mniej ważne kto zrobił. Mam nadzieję, że Spitfire się nie obrazi, ale przepakowałem spolszczenie i na mojej najnowszej wersji Hollow Knight 1.3.1.5 GOG teraz działa. Podaje link dla zainteresowanych. W przyszłości też mogę przystosować spolszczenie do wersji GOG, o ile Spitfire nie miały nic przeciwko.

Hollow Knight 1.3.1.5 GOG
https://www.dropbox.com/s/xax04l48fn8u6 ... G.zip?dl=0

Aktualizacja 23.06.2018 Autor spolszczenia: Spitfire

pst
Posty: 23
Rejestracja: 24 gru 2013, o 13:43

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: pst » 23 cze 2018, o 12:04

Dziękuję @Spitfire za kawał dobrej roboty oraz oczywiście @sb8gapi za całokształt, naprawdę pomagasz polskiej społeczności graczy!
Pozdrawiam gorąco!
Zapraszam na BAZARek

Awatar użytkownika
blackwaterpark
Posty: 63
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:52

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: blackwaterpark » 24 cze 2018, o 11:13

Może mi ktoś, kto jest bardziej zorientowany w temacie, wytłumaczyć w prosty sposób, dlaczego wydawca wydając jedną wersję/rewizję gry (tu np. v1.3.1.5) na dwie różne platformy (tzn. STEAM/GOG), powoduje, że różnią się one pomiędzy sobą?
Wydawałby się, że cała różnica pomiędzy tymi wersjami polega li tylko na zdjęciu zabezpieczeń. Czy w ten sposób wydawca nie komplikuje sobie dodatkowo życia? Dziwne to i ciekawe...


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości