[PC] lifeless planet - spolszczenie - potrzebna pomoc

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
SZCZUR

[PC] lifeless planet - spolszczenie - potrzebna pomoc

Postautor: SZCZUR » 17 wrz 2021, o 10:16

Tak w ramach ścisłości musze uregulować 2 kwestie

po pierwsze prace użytkownika zwanego jako Nelson_PL,
(nie jestem pewien czy jest to 100% poprawna nazwa owego użytkownika, sprawa dotyczy dużych i małych liter w nazwie)
otóż prowadził on prace nad spolszczeniem ot jakiegoś 2015 r. i najpewniej (chodź nie mogę mieć pewności przez formę jaką zostało zakomunikowana wiadomość) miało zostać opublikowane w październiku tego roku, niestety ale strona pana Nelsona została wyłączona i nie ma z nim obecnie znanego kontaktu (przynajmniej w moim przypadku), tak więc uznaje że najpewniej spolszczenie gry zostało anulowane.

I tu pojawiam się ja.

Zamierzam stworzyć spolszczenie to owej produkcji i tu pojawia się druga sprawa, otóż nie odnalazłem plików z dialogami, menu itp.
i tu przydała by się pomoc społeczności, pomocna dłoń która by odnalazła dla mnie owe pliki i wymagany program by owe pliki spolonizować.

Słowem końca, wiem że w społeczności osób które tłumaczą gry krzywo się patrzy na prowadzenie 2 spolszczeń to jednej gry w tym samym czasie, rozumiem i w pełni zgadzam się z owym stwierdzeniem, jednakże przez wyżej wymieniony brak kontaktu uznaje że poprzedni projekt przepadł i mogę prowadzić swój bez łamania owego, moralnego kodeksu, jednakże jeśli pan nelson powróci z swoim projektem, bardzo chciałbym by nasze projekty się połączyły, prowadzenie 2 odrębnych spolszczeń nie ma sensu, a tak przynajmniej mógłbym jakkolwiek przyspieszyć prace nad projektem.

To chyba było by na tyle, dziękuje, proszę o pomoc i życzę miłego dnia.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PC] lifeless planet - spolszczenie - potrzebna pomoc

Postautor: ikskoks » 17 wrz 2021, o 22:14

otóż nie odnalazłem plików z dialogami, menu itp.
i tu przydała by się pomoc społeczności, pomocna dłoń która by odnalazła dla mnie owe pliki i wymagany program by owe pliki spolonizować.
Gra została zrobiona na Unity 4.6.7f1. http://wiki.xentax.com/index.php/Unity_Assets
Pliki możesz edytować programem UnityEx. Dialogi są w pliku \LifelessPlanet_Data\resources.assets
https://i.imgur.com/9oesEBO.png

https://i.imgur.com/EK5Pazg.png

SZCZUR

Postautor: SZCZUR » 22 lis 2021, o 15:56

jeśli ktoś się zastanawia, projekt dalej żyje i nadal nad nim pracuje, mam jednak ostatnio dużo na głowie
wiem ze i tak nikt nie czeka na to spolszczenie, ale i tak wole poinformować

spinal25

Postautor: spinal25 » 15 sty 2022, o 23:17

Mylisz się , kilka osób czeka albo czekało i one pisały na stronie Nelsona w tym i ja :D

Wróć do „Projekty”