[PC] [DS] Broken Sword

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

[PC] [DS] Broken Sword

Postautor: Manuel Czaszka » 12 sie 2011, o 12:55

Od jakiegoś czasu szykuje się dość obszerny projekt obejmujący pierwsze części Broken Sworda. Części, bowiem spolszczone teksty pojawią się w:
  • W wersji podstawowej 2CD na PC-ta. W tej wersji pojawią się teksty po świeżej korekcie. Jest co poprawiać, po trzech lata sporo rzeczy można zrobić lepiej.
  • W wersji na konsolę NDS Broken Sword: Director's Cut. Tutaj prócz tekstów z wersji podstawowej pojawi się przetłumaczony scenariusz Nico.
  • W wersji PC Broken Sword: Director's Cut. Tutaj prócz tekstów z wersji podstawowej pojawi się przetłumaczony scenariusz Nico. Wydanie tej wersji nie jest jeszcze pewne.
W pracach w chwili obecnej biorę udział ja oraz mziab. Spolszczenia pojawią się prawdopodobnie w jednym terminie. W chwili obecnej nie znamy daty premiery - nawet przybliżonej.

Poniżej możecie zobaczyć przykładowe screeny:
Obrazek Obrazek
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

spokoziom
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2011, o 21:24

Re: [PC] [DS] Broken Sword

Postautor: spokoziom » 14 gru 2011, o 22:21

Są jakieś postępy w tłumaczeniu tego tytułu? Chodzi mi o wersję na NDS-a, bardzo chciałbym zagrać w BS po Polsku.

kolo5141
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2011, o 17:19

Re: [PC] [DS] Broken Sword

Postautor: kolo5141 » 11 lip 2012, o 20:40

Projekt wstrzymany? Chciałbym poznać początki serii "Broken Sword".

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PC] [DS] Broken Sword

Postautor: bemberg » 12 lip 2012, o 10:17

Projekt tłumaczenia na PC został już ukończony jakiś czas temu. Tutaj link do wersji PC - http://grajpopolsku.pl/downloads.php?ca ... load_id=88
W temacie jest mowa o odświeżeniu tłumaczenia i wydaniu go na konsolę Nintendo Dual Screen oraz ponownie na PC.
Miłego grania i pamiętaj o przekazaniu błędów, jeśli jakieś zauważysz :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
vigo
Posty: 51
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 12:06
Grupa: minDStorm

Re: [PC] [DS] Broken Sword

Postautor: vigo » 12 lip 2012, o 10:53

Czekam na wersję na DS. Przekazałem też Manuelowi oraz Usiuli, że jestem gotowy pomóc, aby przyspieszyć wydanie łatki :)

Awatar użytkownika
yxam
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2011, o 23:41

Re: [PC] [DS] Broken Sword

Postautor: yxam » 19 wrz 2012, o 23:20

Nie będę się pytać kiedy będzie spolszczenie, ale chciałem tylko wiedzieć czy są robione jakieś prace w tym kierunku czy narazie porzucono projekt? Głównie chodzi mi o wersję na pc.

kolo5141
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2011, o 17:19

Re: [PC] [DS] Broken Sword

Postautor: kolo5141 » 20 wrz 2012, o 14:07

Przecież jest już wersja PC.

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [PC] [DS] Broken Sword

Postautor: mziab » 20 wrz 2012, o 16:18

Zapewne chodzi o pecetową wersję Director's Cut. Jeśli tak, mogę odpowiedzieć, że póki co nie poczyniliśmy w tym kierunku wielu starań. Priorytetem jest wydanie wersji DS, a dopiero w następnej kolejności port do nowej wersji PC.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Awatar użytkownika
yxam
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2011, o 23:41

Re: [PC] [DS] Broken Sword

Postautor: yxam » 20 wrz 2012, o 21:10

Ok, o to mi chodziło. Jak coś czekam na kolejne informacje :)

kolo5141
Posty: 19
Rejestracja: 8 maja 2011, o 17:19

Re: [PC] [DS] Broken Sword

Postautor: kolo5141 » 31 sty 2014, o 21:11

Link nie działa w pobieralni do wersji PC. Chyba, że opłaca mi się czekać na wersję na DSa?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości