[PC][PS2] Silent Hill 3

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 25 lut 2016, o 00:28

Witam, mam problem ze spolszczeniem Silent Hill 3 pobranym stąd:
http://grajpopolsku.pl/downloads.php?ca ... load_id=74
Droga Agnieszko, spolszczenie, które pobrałaś jest głównym powodem tego, że w ogóle zabraliśmy się za retranslację SH3. Nie jest to nasze dzieło. Jak pisałem nieco wyżej, prace nad nowym przekładem są, niestety, zawieszone do odwołania i przez jakiś czas to się nie zmieni...

Nie wiem, jak Ci pomóc. Nie znam tego pliku od strony technicznej. Zresztą, nie sądzę nawet, by było warto... To naprawdę słaby przekład, wypacza rozumienie fabuły.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
Agnieszka1993
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:03

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: Agnieszka1993 » 25 lut 2016, o 01:50

Zatem szkoda, bo nie ma sensu, abym się w ogóle zabierała za tę grę bez pełnego zrozumienia fabuły. Pozostaje mi czekać na to nowe spolszczenie, choć widząc, że wątek został założony w 2012, to raczej prędko (jeśli w ogóle) się nie doczekam, pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 25 lut 2016, o 01:56

(...) nie ma sensu, abym się w ogóle zabierała za tę grę bez pełnego zrozumienia fabuły.
W międzyczasie polecam SH2 lub SH4: The Room, do którego nowe spolszczenie, autorstwa xycha, dostępne jest w "publicznej becie". Link do spolszczenia SH4 - http://1drv.ms/ZUcflu
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

physicalpho
Posty: 34
Rejestracja: 7 cze 2013, o 14:55

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: physicalpho » 2 cze 2016, o 18:31

Witam czy są jakieś postępy? Można liczyć na jakiś update :D?

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 2 cze 2016, o 18:41

Witam czy są jakieś postępy? Można liczyć na jakiś update :D?
Oczywiście. Projekt był zawieszony przez długi, długi czas. Niewiele zmieniło się w tym temacie, generalnie leży i umiera. Kilkanaście tygodni temu zacząłem wszystko od początku (po raz nie-wiem-który) i nadal idzie jak po grudzie (ale idzie). Wspiera mnie w przekładzie jeszcze jedna osoba, nie liczyłbym jednak na rychłe ogłoszenia z naszej strony. Projekt nie umarł, ale całkowicie straciłem do niego motywację po wielu niepowodzeniach. Zbyt wiele razy musiałem zaczynać wszystko od początku i mam blokadę emocjonalną na SH3. Nadzieja umiera ostatnia. ;P
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

physicalpho
Posty: 34
Rejestracja: 7 cze 2013, o 14:55

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: physicalpho » 2 cze 2016, o 20:02

Dzieki za info i zycze powodzenia mam nadzieje ze dacie rade i wkoncu kiedys uda wam sie ukonczyc projekt dla mnie to moze byc nawet za 2 3 lata i tak poczekam.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Brexxxer
Posty: 6
Rejestracja: 3 lis 2017, o 18:29

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: Brexxxer » 3 gru 2017, o 22:17

I jak? Spolszczenie żyje?

Zielak
Posty: 1
Rejestracja: 4 gru 2017, o 10:38

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: Zielak » 4 gru 2017, o 10:40

W sumie, to też czekam. Chętnie bym nawet pomógł w projekcie, by go ukończyć.
Os­tatnio gdy roz­ma­wiamy ciągle jes­teś ciętą różą.Kupujesz auto? Pamiętaj o dobrej umowa kupna sprzedaży samochodu.

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 25 sty 2018, o 19:37

I jak? Spolszczenie żyje?
W sumie, to też czekam. Chętnie bym nawet pomógł w projekcie, by go ukończyć.
Spolszczenie hibernuje, czeka na lepsze czasy. Nie mam - przez pracę - czasu na przyjemności, ale lezy mi to na ambicji. Kiedy się to ogarnie...? Za rok, może 10... Trudno powiedzieć w tej chwili... :(
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 17 cze 2020, o 03:39

Do wszystkich zainteresowanych - wznowiłem aktywnie pracę nad spolszczeniem Silent Hill 3. Jak dobrze pójdzie, do końca wakacji 2020 będzie gotowa grywalna wersja.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości