[PC][PS2] Silent Hill 3

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 24 lut 2014, o 09:08

Na takie właśnie wieści czekałem! Skoro mapki są rozpracowane, to nie pozostaje nic innego jak dokończyć robotę. Troszkę to potrwa, zwłaszcza, że mam zamiar przygotować również polską wersję instrukcji (zajmę się tym po testach), ale nie tak długo, byśmy wszyscy poumierali ze starości. Zastanawiam się natomiast nad grą słowną, jaka pojawia się podczas drugiego przejścia gry, a mianowicie:
Obrazek
Macie jakieś pomysły? Z pewnością na coś wpadniecie. Nadmieniam, iż tekstura jest w pełni "edytowalna", więc można pokusić się o drobne nadużycie względem oryginału i dać np. "świeże, chrupiące bułki" i "świeże, chrupiące trupki" lub "pieczywko" i "trupisko"... Jestem otwarty na pomysły i sugestie.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: Manuel Czaszka » 27 lip 2014, o 16:13

Czy istnieje możliwość dołączenia do testerów?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 27 lip 2014, o 16:27

Czy istnieje możliwość dołączenia do testerów?
Tak, istnieje taka możliwość. Na dziś, ekipa wygląda tak, że belek666 grzebie w kodowaniu plików, a ja robię przekład, grafikę i wstępne testy. Jeden z użytkowników z fanpage'a zgłosił się do testów na PS2 (nie będę wymieniał z nazwiska, bo nie wypada). To wszystko, serio. Nawet nie szukałem testerów, prawdę mówiąc. Zatem jesteś mile widziany, Manuelu, każda para rąk jest na wagę złota.

Musze jednak zaznaczyć, że testy na PC odbędą się za kilka tygodni, zwłaszcza, że znów wyskoczył mi błąd wysypujący grę po przetłumaczeniu kilku plików, co doprowadza mnie już do szewskiej pasji. Cały czas coś się dzieje, więcej czasu spędzam na dochodzeniu, co powoduje błędy, niż na samym tłumaczeniu... Czysta pre-alfa spolszczenia, włączasz opcje i wywala do pulpitu. Najpierw to, potem testy.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: Manuel Czaszka » 27 lip 2014, o 16:32

Grę mam na dysku i czekam tylko na Ciebie, Hardy Destruktorze.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 27 lip 2014, o 16:37

Grę mam na dysku i czekam tylko na Ciebie, Hardy Destruktorze.
Z pewnością się odezwę, a za pomoc oferuję garść owsa. ;*
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

piotros
Posty: 8
Rejestracja: 8 sty 2013, o 12:40

Re: Odp: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: piotros » 28 lip 2014, o 00:35

A jakby był potrzebny kolejny tester wersji na PS2, to ja z miłą chęcią przejdę grę kolejny raz. :-)
piotros
PS1, PS2, PS3, PSP, PSV

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: Odp: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 28 lip 2014, o 14:35

A jakby był potrzebny kolejny tester wersji na PS2, to ja z miłą chęcią przejdę grę kolejny raz. :-)
Na Ciebie zawsze można liczyć. Odezwę się do Ciebie, gdy będziemy zaczynać testy (może troszkę wcześniej). Planowo - druga połowa sierpnia. Różnie może być, ale celuję w ten termin. Napisz mi w wiadomości jakiś kontakt do siebie, GG albo fejsa.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

SilentMan
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 2016, o 18:48

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: SilentMan » 8 lut 2016, o 18:52

Mogę wiedzieć jak przebiegają pracę? :)

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: destroytheardor » 8 lut 2016, o 19:08

Prace są zawieszone do odwołania. Wspiera mnie nowa tłumaczka, ale update wrzucę dopiero, kiedy (i jeśli) projekt zamkniemy.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku

Awatar użytkownika
Agnieszka1993
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:03

Re: [PC][PS2] Silent Hill 3

Postautor: Agnieszka1993 » 24 lut 2016, o 21:20

Witam, mam problem ze spolszczeniem Silent Hill 3 pobranym stąd:
http://grajpopolsku.pl/downloads.php?ca ... load_id=74

Po rozpakowaniu wyskakuje instalator, klikam na niego, włącza się jakaś instalacja która trwa bardzo szybko, ledwo można to zobaczyć, po czym włączam grę i dalej jest po angielsku. Mógłby ktoś napisać co jest nie tak?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości