[PC] Borderlands (DLC)

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: Norek » 26 paź 2016, o 10:05

Mamy dwa pierwsze DLC po pełnej korekcie i zapewne niedługo będziemy szukać testerów.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: dudo66 » 3 sty 2017, o 16:58

Bardzo dobra informacja.Jeden z DLC to jakaś tam arena czy coś to nie ma za bardzo co tłumaczyć.Wazniejsze te 3 pozostałe :)

Awatar użytkownika
MarkosBoss
Posty: 41
Rejestracja: 2 kwie 2016, o 10:44
Kontakt:

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: MarkosBoss » 5 sty 2017, o 14:31

Technicznie kolega wyżej ma rację. Underdome to seria aren, fabularnie bez większego znaczenia. Jest tam jednak trochę tekstów, w tym sporo losowych (komentarze do losowego modyfikatora zasad walki na arenie), co może przedłużyć testy mimo pozornej łatwości tłumaczenia. Z kolei Rewolucja Claptrapów to chronologicznie i fabularnie ostatni dodatek, który kontynuuje i zamyka kilka wątków, więc faktycznie warto zająć się nim wcześniej.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: dudo66 » 6 sty 2017, o 17:59

Panowie chciałbym pomóc w korekcie/testach pozostałych dlc.Jak mogę pomóc?

Na tą chwilę zainstalowana wersja GOTY.Spolszczona w pełni podmianą plików.Ukonczona podstawka w 100%.Zainstalowane spolszczenie do DLC1.Również ukończone.Jestem w chwili obecnej na L4 jeszcze przez około 2-3 miesiące ,więc czas jest :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: Norek » 6 sty 2017, o 18:55

W korekcie, kolego, na pewno nie pomożesz - przez błędy, jakie popełniłeś we wpisie.
Co do testów - napisz pod koniec stycznia na grajpopolsku@gmail.com - bo póki co korekta jeszcze nie została zakończona.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: dudo66 » 7 sty 2017, o 09:43

Błędy popełniłem bo pisałem na szybko z tel :)

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: mendosa » 7 sty 2017, o 09:57

A po co się tak śpieszyć? W powyższym wpisie też brakuje przecinka. ;P
N.E.M.O.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: dudo66 » 17 sty 2017, o 19:28

Drodzy Twórcy jak sprawa wygląda z drugim DLC Mad Moxxi's Underdome Riot ? To ten dodatek z areną.

PS.Odniosę się do naszej rozmowy parę postów wyżej :) W korekcie nie pomogę a jako tester pomogę?Bardzo bym chciał jakoś pomóc ,a nie tylko czekać na gotowe :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: Norek » 19 sty 2017, o 11:21

Dudo66 - Bez urazy, ale Twoje wpisy nie pozwolą mi przyjąć Cię do grona testerów.
Na razie trudno powiedzieć, kiedy będziemy mogli ruszyć z testami kolejnych DLC. Wiem, że z Waszej perspektywy może to wyglądać komicznie, jednak czekamy na korektę dwóch ostatnich dodatków.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Borderlands (DLC)

Postautor: dudo66 » 19 sty 2017, o 14:20

No trudno chciałem tylko pomóc ,bo strasznie doceniam Waszą pracę :) Byłem testerem nieoficjalnego spolszczenia do gry Escape of Monkey Island.Udostępniono mi pliki ,ale znalazłem mnóstwo niedociągnięć i twórcy niestety zamknęli projekt.Jak sprawa się ma z tym drugim dlc?Kiedy można się go spodziewać?Szkoda ,że nie udostępniacie plików na otwarte testy.Każdy mógłby dołożyć swoją cegiełkę i stworzyć wspólnie pozbawione błędów spolszczenie.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości