[PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Bozena22
Posty: 2
Rejestracja: 1 sty 2014, o 11:52

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Bozena22 » 2 sty 2014, o 00:03

Witam
Spoiler!
przeszedłam do lokacji, w której należy zakraść się do domu po nici aby zaszyć ranę. Gdy już się do niego dostałam, zrobiłam wszystkie punkty interpunkcyjne (podsłuchiwanie przy drzwiach, zdjęcie kaczki, popatrzenie na stoł. Nie zostało ani jednego znaku i żadnej lokacji do przejrzenia. (można wyłącznie wyjść z domu wokół którego nic nie ma)
Mógłby ktoś z tym pomóc ?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: Norek » 2 sty 2014, o 00:21

Jeśli zacięłaś się w takim momencie, w którym i tak nie wiadomo, co już zrobiłaś a czego nie, polecam tylko i wyłącznie obejrzeć jakiś gameplay.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

maze179
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2013, o 11:49

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: maze179 » 2 sty 2014, o 10:19

Założyłem tu konto tylko po to by napisać:

W imieniu wszystkich oczekujących na spolszczenie i z niego korzystających DZIĘKUJĘ za włożony trud i czas w ten projekt! Rad jestem, że znalazła się grup osób, które potrafią zrobić to, czego producentowi robić się nie chce! To dzięki wam tak jak w pierwszym sezonie tak i w tym mogłem przeżyć tą wspaniałą przygodę wraz z rodziną. Dziękuję jeszcze raz i z niecierpliwością czekam na kolejne spolszczenia. Powodzenia i miłej pracy życzę!

CzachaGamesPL
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2013, o 17:35

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: CzachaGamesPL » 2 sty 2014, o 13:10

Jesteście zajebiści, dzięki :)

maze179
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2013, o 11:49

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: maze179 » 2 sty 2014, o 13:43

Witam
Spoiler!
przeszedłam do lokacji, w której należy zakraść się do domu po nici aby zaszyć ranę. Gdy już się do niego dostałam, zrobiłam wszystkie punkty interpunkcyjne (podsłuchiwanie przy drzwiach, zdjęcie kaczki, popatrzenie na stoł. Nie zostało ani jednego znaku i żadnej lokacji do przejrzenia. (można wyłącznie wyjść z domu wokół którego nic nie ma)
Mógłby ktoś z tym pomóc ?
Może schody?

bruno4ever
Posty: 25
Rejestracja: 2 sie 2012, o 08:34

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: bruno4ever » 2 sty 2014, o 15:13

Ponawiam pytanie:
Czy mógłby ktoś z graczy wysłać mi na e-mail zapisy do pierwszego sezonu gry The Walking Dead? Utraciłem je przy nieszczęsnym formacie komputera. Miło by było gdybym dostał kilka save'ów, ponieważ chciałbym wybrać ten zapis w którym będą mi odpowiadać najważniejsze decyzje podjęte w grze.
e-mail: drauser1@wp.pl

Tłumacze czasem nie posiadają jakiś save'ów?

monicc
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2013, o 14:12

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: monicc » 2 sty 2014, o 15:31

Rownież chcialam podziękować za spolszczenie, kawał naprawdę świetnej roboty ekipo:) Mam nadzieję, że będziecie utrzymywać takie tempo przez resztę epizodów, życzę Wam wytrwałości i cierpliwości(także w stosunku do niektórych nielubiących czekać userów :p) w dalszej pracy nad spolszczeniami :)

Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: ridzio » 2 sty 2014, o 16:13

Ponawiam pytanie:
Czy mógłby ktoś z graczy wysłać mi na e-mail zapisy do pierwszego sezonu gry The Walking Dead? Utraciłem je przy nieszczęsnym formacie komputera. Miło by było gdybym dostał kilka save'ów, ponieważ chciałbym wybrać ten zapis w którym będą mi odpowiadać najważniejsze decyzje podjęte w grze.
e-mail: drauser1@wp.pl

Tłumacze czasem nie posiadają jakiś save'ów?
Jeżeli miałeś grę wcześniej to nie widzę problemu, abyś sam przeszedł TWD sezon 1. jeszcze raz, bo gra jest tego warta. Dużo nie waży, a w dobie szybkiego internetu pobranie ze Steama nie jest problemem.

bruno4ever
Posty: 25
Rejestracja: 2 sie 2012, o 08:34

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: bruno4ever » 2 sty 2014, o 16:18

Jeżeli miałeś grę wcześniej to nie widzę problemu, abyś sam przeszedł TWD sezon 1. jeszcze raz, bo gra jest tego warta. Dużo nie waży, a w dobie szybkiego internetu pobranie ze Steama nie jest problemem.
Oczywiście. Gra jest warta przejścia drugi, a nawet trzeci raz. Tylko mój problem tkwi w tym, że przeszedłem już każdy epizod 3 razy (raz sam, z kolegą, z bratem..) i już po prostu nie chciałbym "tracić" czasu na przechodzenie pierwszego sezonu po raz czwarty. Ileż można ;)
Save'y nie ważą dużo a moglibyście mi oszczędzić pół dnia "męki" z przechodzeniem :)

Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: [PC] The Walking Dead Season 2 / Żywe Trupy Sezon 2

Postautor: ridzio » 2 sty 2014, o 16:24

Chciałbym zakończyć temat z zapisami gry do TWD. Save z ukończoną grą jest w internecie, wystarczy poszukać (podpowiedź: jest nawet na stronie telltalegames).


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości