[PC] Tales from the Borderlands

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: Norek » 15 sty 2018, o 23:27

Moim zdaniem mam prawo się unosić, bo w kwestii opóźnień wypowiada się każdy, kto niekoniecznie ma pojęcie, jak to wygląda od środka.
Pisałem o tym wielokrotnie i zwyczajnie szkoda mi czasu na kolejne polemiki, które nic do tematu nie wnoszą. I tyle.
Sam bym chciał móc poświęcać czas na fanowskie spolszczenia, a i jeszcze mieć z tego jakiś grosz - wtedy pewnie byśmy srali spolszczeniami, a wy nie nadążalibyście grać : P Niestety prawda wygląda zupełnie inaczej.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: ArtekXDPL » 17 sty 2018, o 09:08

Hehe, widzę, beczkę śmiechu na forum. Norek już czas zamykać wszystkie tematy na forum, aby przestać słyszeć hejty w waszym kierunku xD

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: Norek » 17 sty 2018, o 10:53

Widzę, że twoja działalność na forum jest dość ograniczona.
Zamknąłem temat LiS, bo wpisy, jakich ostatnio było pełno nic nie wnoszą, a ty swoim kolejnym durnym komentarzem pokazujesz, że można tłumaczyć tutaj do woli, a i tak w wielu przypadkach jak grochem o ścianę.

Masz coś jeszcze do powiedzenia w temacie?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: ArtekXDPL » 18 sty 2018, o 01:07

Widzę, że twoja działalność na forum jest dość ograniczona.
Zamknąłem temat LiS, bo wpisy, jakich ostatnio było pełno nic nie wnoszą, a ty swoim kolejnym durnym komentarzem pokazujesz, że można tłumaczyć tutaj do woli, a i tak w wielu przypadkach jak grochem o ścianę.

Masz coś jeszcze do powiedzenia w temacie?
Na razie nie, wejdę za miesiąc na forum, aby znowu poprawić sobie humor widząc, że nie ma dalej żadnego postępu w projektach, których się podjęliście.

KORNI
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2018, o 01:16

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: KORNI » 18 sty 2018, o 01:26

Witajcie drodzy twórcy. od razu mówię, że doceniam i podziwiam za wykonaną robotę i tak, czytałem najczęściej zadawane i bezcelowe pytania, ale po prostu zadam jedno konkretne, a jak uda się wam odpowiedzieć na nie to super, jeśli nie - trudno. Otóż, czy można się spodziewać spolszczenia 4ki i 5ki "na dniach" czy jest to niewykonalne?
pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: Norek » 18 sty 2018, o 13:31

Nie wiem, czy ten poprzedni komentarz to jakaś prowokacja, ale wystarczyło poczytać.

A teraz dla niedowidzących:

Spolszczenie nie będzie kontynuowane, dopóki nie skończą się prace nad Life is Strange: Before the Storm.

I teraz ogłoszenie:

Każde kolejne pytanie o postępy będzie usuwane - wyraźnie napisałem wielką czcionką, jak wygląda stan prac. Artek może wchodzić za miesiąc, dwa czy trzy - wszelkie pytania, albo próby ubliżania autorom polonizacji wcale nie sprawiają, że prace ruszą. Jak ktoś tego nie rozumie, to trudno.

Rozumiem, że komuś może być smutno, że nie zagra po polsku w najbliższym czasie. Pisałem o tym wielokrotnie - tłumaczenie większej części odcinka 4 i 5 było (i jest) w tak kiepskim stanie, że podczas korekty przepisywałem jakieś 80% tekstów. Dziękuję za uwagę i proszę zastosować się do mojej prośby - nie zaśmiecajcie tematu wpisami, które w niczym i nikomu nie pomagają.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

antonio20
Posty: 5
Rejestracja: 8 lip 2015, o 18:10

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: antonio20 » 5 lut 2018, o 10:07

Mam wersję GOG i po zainstalowaniu spoleszczenia mam tylko spolszczone napisy w menu, a dialogi w grze są dalej po angielsku. Wiecie może w czym tkwi problem?

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: grzybiarz » 21 kwie 2018, o 16:44

Pora ogłosić oficjalnie kolejne tłumaczenie gry Telltale Games, czyli Tales from the Borderlands.
Obrazek
Ekhm... listopad 2014.
Wiem, że ten post nic nie wnosi. Tak po prostu wszedłem w pierwszy post i zobaczyłem ile to już minęło.
Szkoda, w sumie zapomniałem co było w tych trzech epizodach, pora skasować grę :/

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: dudo66 » 24 kwie 2018, o 02:45

Jest mnóstwo gier czekających na spolszczenie ,a ogarnąć wszystkie jest fizycznie nie możliwe.

CLOOD9
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, o 19:29

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: CLOOD9 » 1 maja 2018, o 22:30

Na TFTB jeszcze sobie pewnie poczekamy. Teraz ich priorytetem jest LiS, potem coś podziubią przy korekcie 4 epizodu i wychodzi The Walking Dead: Final Season i znowu TFTB pójdzie daleko w dół w projektach. Marny jest los TFTB :(


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości