[PC] Tales from the Borderlands

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: dudo66 » 2 sie 2018, o 18:28

Stachu kto Ci broni zrobić samodzielnie spolszczenie ? No kto ? Nie chcesz czekać to zabieraj się do pracy ,a nie z pretensjami wyjeżdżasz do ludzi którzy stworzyli wiele perfekcyjnych spolszczeń.

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: stach122 » 2 sie 2018, o 20:45

A to dlatego że zabrali sie i końca nie widać. Kiedyś robili, teraz wymówka na wymówce wymówką pogania.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: dudo66 » 3 sie 2018, o 18:06

Też odnoszę wrażenie ,że kiedyś sprawniej to szło.Ale cóż robią to za darmo w swojej wolnej chwili.Każdy ma swoje prywatne życie ,i czasem natłok obowiązków zabiera każdą wolną chwilę.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: Norek » 3 sie 2018, o 21:25

Tak, szło sprawniej, kiedy np. ja byłem bezrobotnym studentem i większa część zespołu także była bezrobotnymi studentami.
Niestety do wielu to nie dociera, że w pewnym momencie czasu wolnego jest coraz mniej i trzeba wybierać, na co go poświęcić.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: stach122 » 4 sie 2018, o 11:53

Ja znam proste rozwiązanie, rozwiązanie grupy GPP i wtedy nie musicie sie pierniczyć z nikim i z niczym a ile czasu zyskacie bo nie będziecie musiki tłumaczyć.

CLOOD9
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, o 19:29

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: CLOOD9 » 4 sie 2018, o 11:56

Norku, przejrzałem twoją odpowiedź i mam do Ciebie prośbę, błagam nie bierz niezaufanych osób do testowania, bo pamiętam, że kiedyś była taka sytuacja, że zwerbowaliście iluś tam testerów, oni wzięli spolszczenie i słuch po nich zaginął. Czyli wniosek jest prosty, chcieli szybciej pograć.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: Norek » 4 sie 2018, o 12:49

Norku, przejrzałem twoją odpowiedź i mam do Ciebie prośbę, błagam nie bierz niezaufanych osób do testowania, bo pamiętam, że kiedyś była taka sytuacja, że zwerbowaliście iluś tam testerów, oni wzięli spolszczenie i słuch po nich zaginął. Czyli wniosek jest prosty, chcieli szybciej pograć.
Przez bardzo długi czas nie braliśmy testerów z zewnątrz, ponieważ wiedzieliśmy, że większość nie jest w stanie nam pomóc. Zrobiliśmy wyjątek niedawno przy Gods Will be Watching - i bez zaskoczenia, 3 osoby dostały instalator i zniknęły. To zamyka drogę do kolejnych otwartych testów czegokolwiek. TftB testuję i korekcę sam, staram się to robić jak najlepiej i mam nadzieję, że niedługo każdy zainteresowany zagra w kolejny epizod.

Przy okazji - GPP nie jest grupą, nie ma tu czego rozwiązywać : D
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

CLOOD9
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, o 19:29

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: CLOOD9 » 6 sie 2018, o 09:28

No cóż pozostaje czekać! Swoją drogą szacujecie ile tekstu może mieć The Walking Dead: Final Season względem 3 poprzednich odsłon serii?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: Norek » 6 sie 2018, o 12:18

Szacować sobie możemy^^
Zazwyczaj TWD miało po ok. 100-150 stron tekstu. Niestety nie wszystkie gry TTG po tyle mają na odcinek. Zdarzały się gry, które miały po 400 stron na odcinek (pierwszy odcinek Tales from the Borderlands), Batman też nas zaskoczył i jest chyba w pierwszej trójcie największych tekstowo gier od TTG.
Niestety to nie tak, że jak każdy odcinek tasiemca od TTG przejdziesz w 2 godziny, to każdy ma te 100 stron tekstu. Myślę jednak, że nie ma się co spodziewać więcej niż te 200 stron tekstu na pierwszy odcinek.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

CLOOD9
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, o 19:29

Re: [PC] Tales from the Borderlands

Postautor: CLOOD9 » 16 sie 2018, o 09:34

Poległem, przeszedłem 2 ostatnie epizody po angielsku, chętnie ogram jeszcze raz po polsku, także nadal czekam ; P


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości