[PC] Dead Man's Draw

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
sb8gapi
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:13

[PC] Dead Man's Draw

Postautor: sb8gapi » 14 sie 2015, o 22:11

Rozpocząłem prace nad spolszczeniem do kanciarki Dead Man's Draw.
Hazardowa gra karciana, utrzymana w pirackiej stylistyce. Celem rozgrywki jest dobieranie kart z talii, by uzyskać wyższy wynik punktowego od przeciwnika. Oprócz kart tradycyjnych istnieją również karty specjalne, które potrafią odwrócić przebieg niejednego pojedynku. Istota zabawy sprowadza się więc do każdorazowego podejmowania ryzykownych decyzji, które w jednej chwili mogą przynieść nam bogactwo lub zakończyć pojedynek sromotną porażką.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23561
-- 20 sie 2015, o 09:36 --

Tekst gry został przetłumaczony w 95%. Pozostałe 5% tekstu znajduje się w plikach graficznych oraz w pliku wykonalnym gry. DeadMansDraw.exe. niestety jak dotąd wszelkie próby modyfikacji pliku exe, powodowały zawieszanie gry lub wychodzenie na pulpit.
Na forum zamieściłem opis problemu, który na chwile obecna nie został jeszcze rozwiązany.:

viewtopic.php?f=30&t=2745

-- 20 sie 2015, o 15:06 --

Zamieszczam oryginalny plik z teksem i przetłumaczony (nie dokonywałem w korekty). Może komuś uda się rozwiązać problem zawieszania gry. Na chwilę obecną gra się uruchamia, ale po jakimś czasie wychodzi z gry (komunikat: Program DeadMansDraw.exe przestał działać.)

-- 11 wrz 2015, o 21:20 --

Niestety po kilku tygodniach prac nad rozwiązaniem problemu działania spolszczenia jest nadal nierozwiązany. Spolszczenie powoduje błąd gry.

Aby ułatwić grę w angielskiej wersji językowej stworzyłem nieoficjalny polski poradnik do gry:

https://www.dropbox.com/s/oqytbxp285mcg ... l.pdf?dl=0
Załączniki
Data.zip
plik en.json to plik spolszczenia a plik en.json.bak to kopia oryginalnego pliku z gry
(11.04 KiB) Pobrany 137 razy

Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości