[PC] Steins;Gate

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: Pan Szatan » 17 sty 2019, o 13:47

Poszliśmy zaparzyć herbatę, a wy od razu, że projekt porzucony... Całość ma się dobrze i jest na ukończeniu. ;)
Zacząłem grę po angielsku, potem zobaczyłem, że spolszczenie jest na ukończeniu więc czekałem, wracam po miesiącu a tu zero info.
Dwa lata "parzyliście herbatę", heh to chyba jakiś żart. Wątpię by to spolszczenie wyszło w najbliższym czasie, jeśli jestem w błędzie niech ktoś mnie poprawi. Lecę ogrywać w oryginalnej wersji.
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill

kev121pl
Posty: 25
Rejestracja: 26 cze 2017, o 19:02
Grupa: Muv-Luv Polish Group
Kontakt:

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: kev121pl » 5 lut 2019, o 16:43

Moglibyście pokazać jakieś screeny ze spolszczenia?

Awatar użytkownika
LUI
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2019, o 22:37

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: LUI » 13 lut 2019, o 23:03

Witam!
Apeluję do wszystkich aby byli wyrozumiali dla tłumaczy! Zacznę od tego, że projekt jest robiony przez fanów dla fanów. Tłumacze prawdopodobnie nie dostaną za swoją pracę nawet złamanego grosza, więc nie mają zbyt dużej motywacji oraz zapału do sumiennego wykonywania pracy. Dodatkowo widziałem, że pracują oni nad kilkoma projektami. Niestety to był gwóźdź do trumny. Jestem prawie pewny, że przez to projekt nie ujrzał światła dziennego. Niestety pozostaje nam tylko czekanie. Dla tłumaczy pragnę przekazać wielkie podziękowania za trud oraz dążenie do realizacji spolszczenia. Mam nadzieję, że się jego doczekamy. Na koniec sądzę, że dobrym pomysłem będzie pokazanie scrennshotów w celu udobruchania czekających.
Powodzenia i El psy congroo!
LUI

ArkuS
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2019, o 06:23

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: ArkuS » 24 lut 2019, o 06:30

Czekam z niecierpliwością aby zagrać w S;G, odkąd obejrzałem Anime.
Są jeszcze ludzie którzy czekają na finish projektu.

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: Zacksu22 » 28 lut 2019, o 07:17

No ja również czekam na koniec tłumaczenia. Bo w przyszłości chciałbym Sg ukończyć w Polskim języku.
Fajnie by było pograć w to w wersji psp.
Która to jest już w języku Angielskim.

Awatar użytkownika
Mayumi
Posty: 21
Rejestracja: 1 mar 2016, o 20:22

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: Mayumi » 12 sie 2019, o 20:17

Witam serdecznie, jak się ma spolszczenie? Czy dalej jest nadzieja, że powstanie?

pewienczłowiek
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2019, o 11:04

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: pewienczłowiek » 16 sie 2019, o 11:23

kurcze... szkoda, liczyłem, że powstanie do tej gry tłumaczenie lub do "Danganronpa: Trigger Happy Havoc" a autor najpierw olewał trochę już zniecierpliwionych ludzi a potem pisał jakieś bezsensowne wulgarne rzeczy :c
Jestem w sumie ciekawy, czy autor coś przetłumaczył a potem się mu znudziło czy jak. Bo skoro to troll to naprawdę długo był robiony, ale nie jestem na tyle tutaj długo żeby znać użytkowników.
Ehm... w każdym razie wygląda na to, że kolejny projekt z tłumaczeniem visual novelki upada.

kev121pl
Posty: 25
Rejestracja: 26 cze 2017, o 19:02
Grupa: Muv-Luv Polish Group
Kontakt:

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: kev121pl » 16 sie 2019, o 18:02

Niestety, ale albo projekt okazał się słabym trollem (podejrzewałem już, kiedy moja prośba o screeny z projektu pozostała bez odpowiedzi...), albo ktoś zhakował mu konto, w co jednak wątpię. Jeśli całość miała być żartem to naprawdę słabym, na poziomie szkoły podstawowej. W tym czasie projektem mogły zająć się inne, bardziej kompetentne osoby. Po prostu zajrzyjcie na jego profil.
Przy okazji, proszę adminów o przeniesienie tego wątku i tego poświęconemu spolszczeniu Danganronpy do porzuconych projektów.
Pozdrawiam serdecznie.

tomek89
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, o 00:00

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: tomek89 » 28 sty 2020, o 10:25

Przejmuje ten trollowy projekcik, i oświadczam że już nie będzie trollem.

ArkuS
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2019, o 06:23

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: ArkuS » 2 cze 2020, o 04:26

Przejmuje ten trollowy projekcik, i oświadczam że już nie będzie trollem.
Pożyjemy zobaczymy.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gieszu i 5 gości