[PC] Steins;Gate

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
tomek89
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, o 00:00

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: tomek89 » 22 cze 2020, o 14:56

Przejmuje ten trollowy projekcik, i oświadczam że już nie będzie trollem.
Pożyjemy zobaczymy.
Spolszczenie idzie całkiem dobrze, jedynie to szkoła przez jakiś czas przeszkadzała w robieniu go. Teraz jak się zaczną wakacje prace nad projektem przyśpieszą.

laxuspl
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2020, o 22:05

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: laxuspl » 10 lis 2020, o 05:15

Jak idą prace nad spolszczeniem?

tomek89
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, o 00:00

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: tomek89 » 12 lis 2020, o 00:13

Jak idą prace nad spolszczeniem?
Powiem tak, po mojej stronie idą nie najlepiej... Po awarii komputera straciłem część plików z spolszczenia, dodatkowo mało czasu jest gdy szkoła, więc jeśli nie będe miał pomocników to potrwa to trochę.

Awatar użytkownika
retromaniak
Posty: 11
Rejestracja: 18 cze 2018, o 17:35

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: retromaniak » 13 sty 2021, o 10:07

Powiem tak, po mojej stronie idą nie najlepiej... Po awarii komputera straciłem część plików z spolszczenia, dodatkowo mało czasu jest gdy szkoła, więc jeśli nie będe miał pomocników to potrwa to trochę.
Witam, piszę z zapytaniem o postępy nad projektem, obserwuje rozwój prac nad tłumaczeniem już od tego trollowego projektu (czyli roku 2016) jednak ostatnia wzmianka na jego temat ma już prawie rok, czy cokolwiek wiadomo? W sensie czy można liczyc na jakiekolwiek postępy w temacie tłumaczenia tej gry? Nie chce być roszczeniowy gdyż wiem iż to praca non-profit ale czekam na informacje czy wyczekiwanie premiery tłumaczenia ma sens?

tomek89
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, o 00:00

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: tomek89 » 15 sty 2021, o 14:36

Powiem tak, po mojej stronie idą nie najlepiej... Po awarii komputera straciłem część plików z spolszczenia, dodatkowo mało czasu jest gdy szkoła, więc jeśli nie będe miał pomocników to potrwa to trochę.
Witam, piszę z zapytaniem o postępy nad projektem, obserwuje rozwój prac nad tłumaczeniem już od tego trollowego projektu (czyli roku 2016) jednak ostatnia wzmianka na jego temat ma już prawie rok, czy cokolwiek wiadomo? W sensie czy można liczyc na jakiekolwiek postępy w temacie tłumaczenia tej gry? Nie chce być roszczeniowy gdyż wiem iż to praca non-profit ale czekam na informacje czy wyczekiwanie premiery tłumaczenia ma sens?
Można liczyć, jednak z tłumaczeniem mam jak na razie duże problemy bo już praktycznie przy projekcie zostałem całkiem sam. Jednak spróbuje wytrwać, tylko że tłumaczenie idzie coraz wolniej a przez mój brak umiejętności graficznych trudno będzie mi dodać poprawnie czcionkę polską do gry....

Awatar użytkownika
retromaniak
Posty: 11
Rejestracja: 18 cze 2018, o 17:35

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: retromaniak » 16 sty 2021, o 15:27

Można liczyć, jednak z tłumaczeniem mam jak na razie duże problemy bo już praktycznie przy projekcie zostałem całkiem sam. Jednak spróbuje wytrwać, tylko że tłumaczenie idzie coraz wolniej a przez mój brak umiejętności graficznych trudno będzie mi dodać poprawnie czcionkę polską do gry....
Rozumiem, w takim razie nie pospieszam choć czekam na efekty, nawet jeśli czcionka nie będzie idealna. Może jeżeli mogę coś podpowiedzieć to czy nie warto byłoby wrzucić plików tłumaczenia na forum? możliwe że ktoś jest w stanie ładnie wpasować czcionkę a nie wie iż jest taka potrzeba... Ja osobiście średnio siedzę w temacie ale jeśli dobrze pamiętam to fenomenalnie przetłumaczono Life is Strange, więc może odezwaliby się ludzie chcący zaoferować pomoc ;-)

tomek89
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, o 00:00

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: tomek89 » 10 kwie 2021, o 17:05

Witam woadłem tu tylko powiadomić, że projekt nadal żyje! Dodatkowo otrzymałem małe wsparcie od ludzi z Manga Skanlacje (grupa tłumacząca mangi) oraz od Muv-Luv (juz wcześniej było z podpowiedziami i itp). W przypadku czcionek to na razie nie będę się z nimi męczyć i zajmę się tłumaczeniem(chociaż jak pisałem sprawy prywatne oraz zmęczenie aktualną sytuacją odciąga mnie od tłumaczenia i drobnych korekt).

tomek89
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, o 00:00

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: tomek89 » 12 maja 2021, o 20:33

No to tak, w pierwszy miesiąc wakacji będe miał obóz harcerski więc tłumaczenie wtedy będzie miało mały postęp, ale w przypadku drugiego miesiąca powinna wyjść wersja z przetłumaczoną dużą częścią gry (nie nastawiajcie się na jakość bo będzie to wersja dev bez korekty i edycji).

jojtek12
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwie 2018, o 09:20

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: jojtek12 » 19 maja 2021, o 23:46

Miło słyszeć, że projekt nadal żyje :)

tomek89
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, o 00:00

Re: [PC] Steins;Gate

Postautor: tomek89 » 10 wrz 2021, o 14:10

Witam, przepraszam że nawet nie wydałem wersji przetłumaczonej jako kolejne spolszczenie demo, niestety mam już mało sił aby coś udźwignąć(jestem lekko wypalony) i projekt pozostaje od połowy sierpnia wstrzymany i rozproszony po komputerach wielu tłumaczy...
Po porostu wraz z kolejnymi latami, przybywa mi coraz więcej do nauki i aktualnie nie mam sił na robienie więcej niż kodzie z MuvLuv oraz tworzenia strony do mangaskanlacje.pl . Dlatego też chciałbym się zapytać, czy ktoś byłby miły i pomógłby mi dokończyć ten projekt( w tłumaczeniu i itp).


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości