[PC] Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
XcrackerX
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 2019, o 20:20

Re: [PC] Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Postautor: XcrackerX » 8 lut 2019, o 20:26

Na jakim jesteście etapie tworzenia tego spolszczenia? W jakim mniej więcej terminie będzie skończone?

Kalter
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2019, o 00:24

Re: [PC] Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Postautor: Kalter » 13 lut 2019, o 00:37

Nie liczyłbym na waszym miejscu na prędkie zakończenie tłumaczenia. Według autorów spolszczenie do Steins;Gate miało na 100% zostać ukończone w 2017 roku, a mamy już 2019 i nie wiadomo co się dzieje przy jakimkolwiek projekcie. Danganronpę i Steins;Gate zaczęto tłumaczyć już w 2016, a postępów nie widać niestety. Wydaje mi się, że Aleksander Wielki wziął sobie na barki zbyt duży ciężar, bo ma do przetłumaczenia trzy projekty i przez to zapewne prace są bardzo powolne, dlatego, aby nie niepokoić graczy, trzeba do całości dodać ciut kruchych zapewnień pokroju "Projekt już niemal został ukończony.". Jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi :D.

arcyżużel
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2019, o 00:13

Re: [PC] Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Postautor: arcyżużel » 14 lut 2019, o 00:43

Tylko jedna osoba tłumaczy jednoczesne trzy gry ? No no ambitne, ale tez trochę głupie

RevanitaPL
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2019, o 20:39

Re: [PC] Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Postautor: RevanitaPL » 21 lut 2019, o 08:09

Powiem tak, wczoraj poświęciłem dwie godziny na poczytanie trochę o Danganronpie, w kwestii tłumaczeń... Wnioski są jednoznaczne, jest to bardzo trudne i wymaga nagimnastykowania się plikami, programami i pliki nie są nawet podpisane sensownie. Nie wiem jak sprawa wygląda z innymi Dangaronpami, ale ta naprawdę jest trudnym orzechem do zgryzienia, więc nie dziwcie się jeśli nigdy nie pojawią się żadne newsy w sprawie tego tłumaczenia. Aleksander Wielki, życzę powodzenia, jeśli uda ci się rozgryźć te popaprane pliki :P

Kalter
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2019, o 00:24

Re: [PC] Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Postautor: Kalter » 28 lut 2019, o 15:17

Powiem tak, wczoraj poświęciłem dwie godziny na poczytanie trochę o Danganronpie, w kwestii tłumaczeń... Wnioski są jednoznaczne, jest to bardzo trudne i wymaga nagimnastykowania się plikami, programami i pliki nie są nawet podpisane sensownie. Nie wiem jak sprawa wygląda z innymi Dangaronpami, ale ta naprawdę jest trudnym orzechem do zgryzienia, więc nie dziwcie się jeśli nigdy nie pojawią się żadne newsy w sprawie tego tłumaczenia. Aleksander Wielki, życzę powodzenia, jeśli uda ci się rozgryźć te popaprane pliki :P
To prawda i szacunek za podjęcie się tego, ale raczej nie warto stawiać sobie takiego trudnego limitu czasowego, bo odbija to się źle na osobach oczekujących spolszczenia i niepotrzebnie stresuje tłumaczy.

Neonowy69
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, o 19:38

Re: [PC] Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Postautor: Neonowy69 » 16 lip 2019, o 19:42

Trochę czasu mineło od ostatniej odpowiedzi autora spolszczenia.
Jeżeli autor może to prosiłbym o jakiś znak czy spolszczenie będzie tworzone czy jednak nie.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Postautor: Norek » 16 sie 2019, o 06:12

Temat zamykam, autorowi pomieszało się w głowie i dostał bana na forum.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości