[PC] Batman: The Telltale Series

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Norek » 3 cze 2018, o 16:16

Niestety nie zgodzę się z tym - przez te wszystkie lata staraliśmy się tworzyć spolszczenia jak najlepsze i myślę, że wychodziło nam to coraz lepiej.
Ja nie chciałbym sygnować swoim "nazwiskiem" takich średniawych spolszczeń. Równie dobrze można by puścić wszystko w automatycznego tłumacza i cieszyć się szybką premierą spolszczeń.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Szymonzbir
Posty: 2
Rejestracja: 3 cze 2018, o 16:01

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Szymonzbir » 5 cze 2018, o 16:56

Widzisz ale nie powiesz mi, że spolszczenia tworzone są sprawnie i szybko ? This is the police czy ten batman pokazują że naprawdę dużo czasu wam to zajmuje. I to nie tłumaczenie a doskonalenie tego wszystkiego.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Norek » 5 cze 2018, o 20:41

Przez ostatnie miesiące faktycznie spolszczenia nie były tworzone sprawnie i szybko.
Ale co to zmienia? Ty się zadowolisz gniotem, wiele osób się badziewiem zadowoli, ale my nie.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Suweren
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2019, o 20:13

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Suweren » 14 lut 2019, o 20:18

Nie będę się łudzić, że dostanę zadowalającą odpowiedź, lecz otrzymamy w tym roku pełne spolszczenie do Batmana? Minęło już trochę czasu od premiery gry, jestem Wam wdzięczny za każdą polonizację, lecz byłbym szczęśliwy, gdybyście podali jakieś konkretne informacje.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Norek » 18 lut 2019, o 11:42

Konkretne informacje są takie - nie mamy korektora do tego projektu.
Do tej pory podjęły się tego na pewno 2, jeśli nie 3 osoby i żadna nie wywiązała się z tego zadania.
Jedna w ogóle przestała odpowiadać na jakiekolwiek wiadomości. Nie nastawiam się, że uda się w tym roku czy kiedykolwiek ukończyć ten projekt.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

shakerti
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2019, o 17:44

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: shakerti » 15 sie 2019, o 17:50

Po co ten korektor? Po prostu przyznajcie, ze robicie ludzi w ..., wcale wam tego nikt nie każe robić więc chociaż nie robcie nadziei i dajcie sobie spokój skoro nie potraficie dopiąć projketu, czekamy juz chyba ze 2 i wciąż nic nie ma. My chcemy pograć tak, żeby zrozumieć fabułe gry a nie martwić sie jakimis błędami, wysokie masz gosciu ego wiec po prostu anuluj ten projekt, moze ktos inny sie za to zabierze.

Awatar użytkownika
Mayumi
Posty: 21
Rejestracja: 1 mar 2016, o 20:22

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Mayumi » 15 sie 2019, o 22:59

Po co ten korektor? Po prostu przyznajcie, ze robicie ludzi w ..., wcale wam tego nikt nie każe robić więc chociaż nie robcie nadziei i dajcie sobie spokój skoro nie potraficie dopiąć projketu, czekamy juz chyba ze 2 i wciąż nic nie ma. My chcemy pograć tak, żeby zrozumieć fabułe gry a nie martwić sie jakimis błędami, wysokie masz gosciu ego wiec po prostu anuluj ten projekt, moze ktos inny sie za to zabierze.
To, że chcesz zagrać z jakimkolwiek tłumaczeniem, nie oznacza, że ktoś ma sygnować swoim nazwiskiem (nickiem*) niedokończoną pracę, z której nie jest zadowolony.

shakerti
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2019, o 17:44

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: shakerti » 18 sie 2019, o 15:43

No nie ale skończy się tak, że w ogole tłumaczenie nie wyjdzie i czas poświęcony pójdzie w błoto albo ludzie stracą zainteresowanie grą i nikt tego tłumaczenia i tak nie pobierze.

ołówek
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, o 18:49

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: ołówek » 17 kwie 2020, o 19:03

Cześć.

Wpadłem na to forum, ponieważ zastanawiam się właśnie nad kupnem tej gry. Mógłby mi ktoś sprecyzować, jak to spolszczenie prezentuje się w obecnym kształcie? Z tego, co zrozumiałem, spolszczony jest jeden epizod z pięciu, czy tak? Tylko Realm of Shadows?

Widzę, że ten temat ciągnie się już dość długo. Czy są jakieś realne szanse na pociągnięcie tego dalej?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Norek » 17 kwie 2020, o 20:14

Dostępny jest tylko pierwszy odcinek. Niestety wszyscy korektorzy/redaktorzy sobie odpuścili i nie było komu przy tym popracować, żeby puścić kolejne odcinki do testów. Realne szanse? Trudno powiedzieć.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości