[PC] Batman: The Telltale Series

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
dascerx7@gmail.com
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 18:13

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: dascerx7@gmail.com » 18 kwie 2017, o 18:16

Skoro odcinki 2,3 są przetłumaczone to gdzie można je pobrać?

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Dashe » 18 kwie 2017, o 19:11

Skoro odcinki 2,3 są przetłumaczone to gdzie można je pobrać?
Jeszcze nigdzie. Spolszczanie gry to nie tylko jej tłumaczenie. Najpierw jest tłumaczenie, później korekta, a na końcu testy. Dopiero po zakończeniu testów spolszczenie zostaje udostępniane dla nas :)

dascerx7@gmail.com
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 18:13

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: dascerx7@gmail.com » 18 kwie 2017, o 21:03

Skoro odcinki 2,3 są przetłumaczone to gdzie można je pobrać?
Jeszcze nigdzie. Spolszczanie gry to nie tylko jej tłumaczenie. Najpierw jest tłumaczenie, później korekta, a na końcu testy. Dopiero po zakończeniu testów spolszczenie zostaje udostępniane dla nas :)
A mogę dowiedzieć się czy to nastąpi jeszcze w Kwietniu?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Norek » 18 kwie 2017, o 21:27

Nie, niestety w kwietniu na pewno nie.
Niestety (z naszego punktu widzenia) dialogów jest dużo za dużo w stosunku do tego, co widzicie podczas grania.
Nie rozpoczęła się jeszcze korekta drugiego odcinka.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

szuberto
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2017, o 17:41

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: szuberto » 28 kwie 2017, o 17:46

kiedy można się spodziewać następnego odcinka

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: ArtekXDPL » 30 kwie 2017, o 22:59

kiedy można się spodziewać następnego odcinka
Od stycznia trwa korekta drugiego epizodu. Przez 3 miesiące nic się nie ruszyło, może dopiero coś się ruszy jak skończą wszystkie epizody The Walking Dead: A New Frontier, bo z tego co zauważyłem to spolszczenia robione są pod te gry na które czeka najwięcej osób, co jest zrozumiałe bo zyskują poprzez to w oczach innych ludzi, czyli robią spolszczenia pod fame dla ich strony i grupy, nic więcej.

Podsumowując: Lepiej powiedzieć se, że spolszczenie nie wyjdzie wcale, albo wyjdzie minimum za 2 lata.

Ja osobiście pogodziłem się już z tą informacją, że tyle będę musiał czekać.

LuxInTenebris
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2017, o 19:12

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: LuxInTenebris » 1 maja 2017, o 14:38

Bardzo długo wam idzie ta korekta ostatnimi czasy. Nie potrzebujecie do tego nowych ludzi?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Norek » 2 maja 2017, o 09:48

Od stycznia trwa korekta drugiego epizodu. Przez 3 miesiące nic się nie ruszyło, może dopiero coś się ruszy jak skończą wszystkie epizody The Walking Dead: A New Frontier, bo z tego co zauważyłem to spolszczenia robione są pod te gry na które czeka najwięcej osób, co jest zrozumiałe bo zyskują poprzez to w oczach innych ludzi, czyli robią spolszczenia pod fame dla ich strony i grupy, nic więcej.

Podsumowując: Lepiej powiedzieć se, że spolszczenie nie wyjdzie wcale, albo wyjdzie minimum za 2 lata.

Ja osobiście pogodziłem się już z tą informacją, że tyle będę musiał czekać.
Nie wiem, czemu piszesz nieprawdę - korekta drugiego odcinka Batmana jeszcze w ogóle się nie rozpoczęła.
Rozumiem żal, spowodowany zapewne wielokrotnymi próbami dostania się do ekipy, ale to nie powód, żeby pisać takie farmazony.

Robimy wiele spolszczeń, ale z oczywistych względów te najpopularniejsze robią najwięcej szumu.
Powiedz "se", że poczekasz jeszcze dłużej, unikniesz rozczarowań.
Bardzo długo wam idzie ta korekta ostatnimi czasy. Nie potrzebujecie do tego nowych ludzi?
Nie nastawiam się na pozyskanie nowych korektorów, od bardzo długiego czasu ani jedna osoba nie spełniła naszych wymagań w tym zakresie.
Takim ludkom jak Artek wydaje się, że to taka prosta sprawa. Otóż nie - my od kkorektorów oczekujemy doskonałej znajomości języka polskiego i angielskiego, bo korektor u nas porównuje tłumaczenie z oryginałem i poprawia błędy.

Dlatego niektóre projekty blokują się na etapie korekty - mamy ledwie garstkę odpowiednich do tego osób, które też zajmują się tłumaczeniem, a niekiedy i testami.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

gerald23sc2
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2017, o 23:49

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: gerald23sc2 » 6 cze 2017, o 12:48

Witam, czy można spodziewać się drugiego epizodu przed końcem czerwca?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Batman: The Telltale Series

Postautor: Norek » 8 cze 2017, o 07:24

Witam, na pewno nie.
Nie rozpoczęliśmy jeszcze korekty i póki tego etapu nie skończymy, nie ma co myśleć o kolejnych odcinkach.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości