[PC] This is the Police

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
mrwrobelos
Posty: 24
Rejestracja: 15 sie 2017, o 09:35

Re: [PC] This is the Police

Postautor: mrwrobelos » 28 lis 2017, o 15:38

Spolszczenie jest juz dawno zrobione, tylko administracja czeka juz dwa miesiace na odpowiedz technika... Nie umiecie zapakowac plikow do winrara albo zrobic instalki? Bo juz nie rozumiem, musiscie miec pismo od technika z pozwoleniem na wydanie spolszczenia? W takim razie co on ma na glowie skoro od dwoch miesiecy nie dal wam odpowiedzi? Czekalem od wakacji spokojnie do poczatku listopada, gdzie bylo pisane ze spolszczenie bedzie w drugiej polowie wrzesnia, a potem zmieniliscie date na pazdziernik. Listopad, grudzien, zaraz swieta a tu dalej nic nie ma. Ja wiem, ze robicie to za free, ale blagam Was... Dajcie juz co macie, nie kazdy umie angielski na poziomie rozszerzonym tak dobrze zeby zagrac, a u mnie gierka stoi juz od wrzesnia. Az mi jej szkoda.

Savantique
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2017, o 22:59

Re: [PC] This is the Police

Postautor: Savantique » 29 lis 2017, o 15:13

Ja obserwuje ten post od około pół roku, cały czas odpuszczałem sobie komentarze, bo rzeczywiście, nade wszystko trzeba być wyrozumiałym. To jest bezinteresowna praca, i trzeba to docenić. To ja napisałem jako pierwszy post dotyczący tego spolszczenia, napisałem je około rok temu, gra studzi mi się od 1 października zeszłego roku, ciągle czekam. Będę czekał dalej, ale rzeczywiście, ciągłe przesuwanie dat doprowadza do frustracji.

zwolay
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2017, o 07:15

Re: [PC] This is the Police

Postautor: zwolay » 30 lis 2017, o 09:42

Pierdu pierdu-albo nic nie ma albo jest w proszku.Nie mam żadnej roszczeniowej postawy ale lubię czyste sytuacje-jeśli macie spolszczenie to je wypuśćcie,jeśli nie to napiszcie że sorry ale nic z tego nie będzie-nikt nie wierzy w jeden zły font jako przeszkodę do wydania.A jeśli nawet, to teraz wypuśćcie ze skopanym fontem a komu to przeszkadza niech nie pobiera i czeka 10 lat aż go poprawicie.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] This is the Police

Postautor: Norek » 30 lis 2017, o 10:41

No ale ja widzę, że wy już wydaliście wyrok. Spolszczenie miało być wcześniej, miały być przeprowadzone testy, z których żaden tester "zewnętrzny" się nie wywiązał. Później były pewne zdarzenia (nie będę pisał jakie, więc zapewne dorobicie sobie teorię, ale to już nie moja sprawa) i obecnie czekamy, aż nasz technik przygotuje spolszczenie do premiery.

Wiem, że wam trudno jest zrozumieć obsuwy, bo tylko się wszystkiemu przyglądacie - ale powtarzam, że zawsze, kiedy wspominam o jakichś prawdopodobnych terminach, to sa to terminy prawdopodobne w danym momencie. To, że coś się wydarzy w trakcie prac to już sprawy losowe.

Mam nadzieję, że spolszczenie wyjdzie w grudniu.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

radkor
Posty: 48
Rejestracja: 2 sie 2014, o 15:57

Re: [PC] This is the Police

Postautor: radkor » 30 lis 2017, o 11:53

Może czas pomyśleć o jakimś dodatkowym techniku skoro jeden nie wyrabia się przez 2 miesiące z "przygotowaniem spolszczenia do premiery".

zwolay
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2017, o 07:15

Re: [PC] This is the Police

Postautor: zwolay » 30 lis 2017, o 12:46

Norek-no ale sam powiedz-czemu nie wypuścicie wersji z tym skopanym fontem?

radkor
Posty: 48
Rejestracja: 2 sie 2014, o 15:57

Re: [PC] This is the Police

Postautor: radkor » 30 lis 2017, o 13:10

Bo nawet tej wersji nie puszcza bez pomocy inżyniera magistra technika...

mrwrobelos
Posty: 24
Rejestracja: 15 sie 2017, o 09:35

Re: [PC] This is the Police

Postautor: mrwrobelos » 30 lis 2017, o 14:52

"Mam nadzieję, że społszczenie wyjdzie w grudniu"

Technik potrzebuje miesiąca żeby przygotować społszczenie do premiery? On potrzebuje 3 miesiący do zrobienia przygotowania? A pewnie pod koniec grudnia dostaniemy informacje że prawdopodobna przybliżona premiera spolszczenia bedzie w styczniu aczkolwiek technik może się nie wyrobić z terminem bla bla bla... juz tutaj kazdy czeka zebyscie wypuscili to co juz macie, kazdy by sie raczej ucieszyl niz chcial czekac kolejny miesiac...

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] This is the Police

Postautor: EvilDoom » 30 lis 2017, o 15:43

Norek Szkoda w ogóle im tłumaczyć. Mądry zrozumie za pierwszym razem, a głupi i za tysięcznym nic nie pojmie. Spolszczenie wyjdzie wtedy, gdy twórcy tak zadecydują. A wasze ciągłe pretensje są żałosne.

zwolay
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2017, o 07:15

Re: [PC] This is the Police

Postautor: zwolay » 30 lis 2017, o 16:31

Dziękujemy CI Mędrcu żeś oświecił głupich.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości