[PC] The Walking Dead: A New Frontier

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Dashe » 19 lut 2017, o 16:52

I jak jest szansa że wyjdzie dzisiaj?
Na FP jest post dotyczący TWD 3. Spolszczenie dziś na pewno nie wyjdzie, 3 tura testów ma ruszyć w poniedziałek lub wtorek. Wiec za kilka dni dopiero...

krystian6567
Posty: 9
Rejestracja: 4 lut 2017, o 15:28

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: krystian6567 » 22 lut 2017, o 14:38

I jak tam? Testy dalej trwają? :)

Has7
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2017, o 18:00

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Has7 » 22 lut 2017, o 16:15

No to niezły timing haha.

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Dashe » 22 lut 2017, o 17:36

No to niezły timing haha.
Jak Ci coś nie pasuje to przejdź grę po angielsku. Albo lepiej - sam spróbuj stworzyć spolszczenie do jakiejkolwiek gry posiadającej fabułę. Wtedy byś się na własnej skórze przekonał "jaka to łatwa i szybka robota".

Mam nadzieję, że Ekipa GPP już kończy testy pierwszego epizodu i będzie można zagrać w pełni po polsku.

Has7
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2017, o 18:00

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Has7 » 22 lut 2017, o 20:10

No to niezły timing haha.
Jak Ci coś nie pasuje to przejdź grę po angielsku. Albo lepiej - sam spróbuj stworzyć spolszczenie do jakiejkolwiek gry posiadającej fabułę. Wtedy byś się na własnej skórze przekonał "jaka to łatwa i szybka robota".

Mam nadzieję, że Ekipa GPP już kończy testy pierwszego epizodu i będzie można zagrać w pełni po polsku.
Już dawno to zrobiłem ;)

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Dashe » 22 lut 2017, o 21:26

No to niezły timing haha.
Jak Ci coś nie pasuje to przejdź grę po angielsku. Albo lepiej - sam spróbuj stworzyć spolszczenie do jakiejkolwiek gry posiadającej fabułę. Wtedy byś się na własnej skórze przekonał "jaka to łatwa i szybka robota".

Mam nadzieję, że Ekipa GPP już kończy testy pierwszego epizodu i będzie można zagrać w pełni po polsku.
Już dawno to zrobiłem ;)
To po co tu zaglądasz? Po co komentujesz? Daj sobie spokój i nie czytaj tematu i głupio nie komentuj.

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Pan Szatan » 22 lut 2017, o 22:41

Jak tam idą prace? :)

Tak się zastanawiam czemu nie udostępnicie spolszczenia do testów tu na forum lub np. osobom chentnym prywatnie, wtedy te testy poszłyby szybciej... tak myślę. Choć ten pomysł ma pewnie różne wady, zgadzam się z tym, nie hejcić mnie tu xD
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill

Dashe
Posty: 45
Rejestracja: 3 maja 2016, o 11:27

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Dashe » 22 lut 2017, o 23:31

Jak tam idą prace? :)

Tak się zastanawiam czemu nie udostępnicie spolszczenia do testów tu na forum lub np. osobom chentnym prywatnie, wtedy te testy poszłyby szybciej... tak myślę. Choć ten pomysł ma pewnie różne wady, zgadzam się z tym, nie hejcić mnie tu xD
Pewnie jedną z największych wad tego pomysłu jest fakt iż takowe spolszczenie szybko rozeszło by się po sieci. A wiadomo jak to często bywa - ludzie by je rozsyłali, uploadowali na różne hostingi bez żadnej informacji, że spolszczenie jest "w fazie testowej". A co za tym idzie - potem byłyby pretensje że dużo błędów i tak dalej.

Więc widzisz, niestety niezbyt dobra metoda. Swoją drogą, testować też trzeba umieć wyłapywać błędy.

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: Pan Szatan » 22 lut 2017, o 23:41

Więc widzisz, niestety niezbyt dobra metoda. Swoją drogą, testować też trzeba umieć wyłapywać błędy.
Ja się na tym sporo znam, jestem modderem robię mody i je testuje, zrobiłem też spolszczenie do POSTAL 2 także mam "doświadczenie" i wiem o co ci chodzi ;)

Sorka za offtop.
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill

krystian6567
Posty: 9
Rejestracja: 4 lut 2017, o 15:28

Re: [PC] The Walking Dead: A New Frontier

Postautor: krystian6567 » 23 lut 2017, o 16:46

I co z tymi testami?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Hikooo i 23 gości