Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: dudo66 » 16 paź 2017, o 07:50

Również czekam z niecierpliwością :)

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: EvilDoom » 18 paź 2017, o 10:19

Chyba masz jakieś problemy emocjonalne:) Czego nie rozumiesz w słowie hobbystyczne? Nikt nikomu nie obiecuję, że projekt ukończy. Jeśli nie płacisz, to nie wymagaj. Na pewno nikt nie będzie tłumaczył gier, które ty wskażesz. Wylewanie swoich frustracji na forum jest wyjątkowo żałosne. Czas dorosnąć.

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: dudo66 » 18 paź 2017, o 16:04

Ludzie poświęcają swój wolny czas za darmo w ramach hobby ,a tu jeszcze wymagania.Ogarnij się chłopie.

FateSick
Posty: 31
Rejestracja: 8 maja 2017, o 22:09

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: FateSick » 27 lis 2017, o 03:20

Witajcie!

Po trzech miesiącach ciężkiej pracy mogę stwierdzić, że tłumaczenie idzie w jak najlepszym kierunku!

Z informacji dobrych:
- Sporo plików jest już w pełni przetłumaczonych! Na oko oceniłbym, że jest to od 10 do 15 procent wszystkich plików zawierających tekst.
- Wola walki nie uległa zmianie! Nie brakuje mi motywacji do ukończenia tego projektu.
- Jeszcze nie zdarzyło mi się, by zmodyfikowane pliki gry wpływały jakoś na jej działanie (nie wywala do pulpitu, nie wyskakują żadne błędy, nie ma spadków wydajności).
- Jak tak dalej pójdzie, to spolszczenie ukaże się jeszcze w 2018 roku! Oby tylko nie wypadało mi nic większego w tym czasie.

Z informacji złych:
- Każdy chętny do pomocy przy projekcie rezygnował lub urywał kontakt... Oznacza to, że cały czas pracuję sam.
- Muszę wymienić klawiaturę... Ta już powoli zaczyna się psuć. A konkretnie prawy Alt, który jest odpowiedzialny za znaki diakrytyczne.
- Trzeba zabrać królika do weterynarza... A on nie lubi szczepionek.

To chyba na tyle.

Odezwę się za kilka miesięcy wraz z nową porcją wiadomości. ;)

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: EvilDoom » 27 lis 2017, o 18:30

Dobrze wiedzieć, że nadal walczysz:]

mrwrobelos
Posty: 24
Rejestracja: 15 sie 2017, o 09:35

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: mrwrobelos » 29 lis 2017, o 18:50

Brawo! Oby tak dalej!

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: dudo66 » 29 lis 2017, o 19:48

Powodzenia.Trzymam kciuki.

edwardackiziom
Posty: 79
Rejestracja: 6 lip 2017, o 21:52

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: edwardackiziom » 29 lis 2017, o 23:18

gratulacje zapacia

plW0lf
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2017, o 17:09

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: plW0lf » 15 gru 2017, o 06:02

No i co ty na to, @zerr10? Nadal traktujesz ten projekt jak coś nieosiągalnego i śmiejesz się do rozpuku z każdej osoby, które próbują się zabrać za spolszczenie MGSV:TPP?
To forum jest dla osób, które chcą spróbować swoich sił w tworzeniu spolszczeń, a nie dla tych, co chcą je wyśmiać. A czemu ty ich w ten sposób traktujesz? Może sam chciałeś spolszczyć TPP, ale coś ci nie pozwoliło, coś spowodowało, że musiałeś anulować projekt? Nie wiem i nie wnikam, ale zamiast to robić, mógłbyś chociaż @FateSickowi pomóc. Aaa... no tak, nie zrobisz tego, bo jesteś zwykłym trollem. Jedyne co to wyśmiewasz ludzi, co próbują spolszczyć jakąś grę, ale sam takowego projektu nie zrobisz.
A dla @FateSicka, za tak ambitny projekt, nie można dać niczego mniej od szacunu.
I dla wszystkich czytających - sorry za ten początek. Miałem stresowy tydzień i musiałem jakoś wylać choć część goryczy

FateSick
Posty: 31
Rejestracja: 8 maja 2017, o 22:09

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: FateSick » 15 gru 2017, o 08:11

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. :)

To naprawdę buduje w człowieku motywację do dalszego działania!


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości