Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
JonSnow
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2018, o 16:13

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: JonSnow » 27 gru 2018, o 23:20

Co to za głupie gadanie, że jakieś zagadki? Dosłownie nie ma żadnych podpowiedzi ani nawet wskazówek, jeśli takowe były to poszły w piździec razem z całym serwerem. Nie wiem ile jest prawdy w tych niby zagadkach, ale jeśli faktycznie da się coś rozwiązać to okej, tylko po co to wszystko? Nie można normalnie opublikować plików, dla mnie te spolszczenie nie jest konieczne, ale śledziłem ten projekt bo mnie zaciekawił, natomiast obecnie to jest jakaś kpina, jestem ciekaw kto ot tak będzie w stanie zgadnąć "co autor miał na myśli".

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: marco » 28 gru 2018, o 00:29

Tak na prawdę jedynymi wskazówkami jest zdjęcie, link i kod to wszystko. Zagadki są spoko jak mamy jakiś początek. Tutaj w sumie nikt nie wie co jest zagadką i tyle.

JonSnow
Posty: 13
Rejestracja: 26 gru 2018, o 16:13

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: JonSnow » 28 gru 2018, o 01:39

Zdjęcie nic nie ma ukrytego, patrząc na jego nazwę i wpisując te cyfry wyskakuje jakiś spinacz na amazonie, a link też nic w sobie nie kryje bo badając element nie natrafilem na nic nadzwyczajnego, więc też mogę wrzucić fotkę, nazwać ją losowymi cyframi i się śmiać z naiwnych. ;)

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 28 gru 2018, o 06:53

Dobra wskazówek żadnych racjonalnych nie ma to racja i jest ciężki jednak sam 3 miesiące temu miałbym problem pobrać 10GB na spokojnie ponieważ miałem internet z limitem 50GB i to było ciężkie. Teraz od 2 miesięcy nie mam limitu i w dokładnie 63 dni pobrałem 904GB danych. Drugie co to nie ma instalatora i trzeba jakieś pliki wsadowe itp podmieniać aby wszystko grało. Niby nie trudne jednak dla lajka komputerowego może to sprawić trudność.
FateSick chce to skompresować i zrobić gotowy instalator lecz mógłby już wysłać spolszczenie dla tych którzy wiedzą, że dają radę pobrać i zainstalować.

Romeusz
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2018, o 20:21

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: Romeusz » 28 gru 2018, o 07:07

FateSick odwalił kawał dobrej roboty ale mam wrażenie, że popadł w megalomanie 😐

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: dudo66 » 28 gru 2018, o 07:53

Panowie ,nie byłem w temacie kilka miesięcy.Czy spolszczenie jest już możliwe do pobrania chociaż bez instalatora?

kubaskubas4
Posty: 21
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:50

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kubaskubas4 » 28 gru 2018, o 08:16

Tak tylko trzeba pliki spolszczone podmienić z orginalnymi.

pawianlsm
Posty: 7
Rejestracja: 26 gru 2018, o 15:44

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: pawianlsm » 28 gru 2018, o 10:20

Panowie ,nie byłem w temacie kilka miesięcy.Czy spolszczenie jest już możliwe do pobrania chociaż bez instalatora?
Najpierw to podobno trzeba te spolszczenie znaleźć rozwiązując serię zagadek -.- , tylko nikt nie wie co jest zagadką i od czego zacząć.

wraaah
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2018, o 17:26

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: wraaah » 28 gru 2018, o 11:18

Numery w nazwie pliku obrazka nie maja żadnego znaczenia. FateStick pobrał to zdjęcie ze strony z tapetami MGS gdzie ten numer już tam był :P jedyne co zrobił to przyciął zdjęcie.

Przed usunięciem discorda zmienił jego nazwę ma 'Revolver Ocelot" a nickname użytkowników na pseudonimy powiązane ze zwierzętami np. "Shy Eagle". Można się domyślić, że chodzi o pseudonimy, tzw. codename, które w serii MGS są dosyć powszechne i każda ważniejsza postać ma ich chociaż kilka.

Biorąc pod uwagę nazwę discorda oraz postać na zdjęciu - Revolver Ocelot - możemy dojść do wniosku, że FateStick chce zwrócić na nią uwagę. Dodając do tego w/w patent z nadawaniem codename, wyglądałoby na to, że chce zwrócić uwagę na codename tej postaci.

Revolver Ocelot w serii używał różnych codenamów tj. Shalashaska, ADAM, Adamska, Liquid Ocelot. Najbardziej w oczy rzuca się Shalashaska co na nasze oznacza "prison" co ma domniemywać i być pewnie powiązane z tym, że Ocelot w serii był mistrzem tortur, bla bla bla.

Prison - więzienie. Tu moglibyśmy się pokusić o dopasowanie numerów z pliku jpg. które już obaliłem i które nie mają żadnego znaczenia. Mogłoby być np. tak, że chodzi o numer danego więźnia itd ale ten motyw w całości odpada.

Prócz tego nie ma żadnych racjonalnych i jasnych wskazówek co do tego co zrobić z ewentualnymi informacjami. Nie wiemy nawet czego szukamy: kodu, linka, adresu discord? Albo ta zagadka jest prosta i idiotyczna albo wymaga wiedzy z zakresu fabuły MGS. Moim zdaniem: zagadka jest kiepska i przekombinowana do bólu. Po tym co zrobił Fatestick możemy nawet domniemywać, że zagadka prowadzi donikąd :P Możemy się tak bawić w nieskończoność.

stach122
Posty: 143
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: stach122 » 28 gru 2018, o 12:11

Wątpie żeby półtora roku robił ludzi w wała ale z tymi zagadkami chyba poleciał na marsa. Mozę wymyślił tak że początek ma być tak trudny a dalej już jest z górki. Zobaczymy czy rzeczywiście na nowy rok da podpowiedź


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości