[PC/PS3] Final Fantasy XIII

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: dudo66 » 22 sty 2018, o 15:17

Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy.

Awatar użytkownika
marcinzabrze
Posty: 17
Rejestracja: 8 paź 2014, o 20:36

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: marcinzabrze » 23 sty 2018, o 20:13

Kurcze jakoś szybko Wam poszło :P Szacun :) Nie mogę się doczekać :)

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Robin » 23 sty 2018, o 21:43

Spolszczenie wyjdzie na 99% w lutym. Czyli prawdopodobnie skończymy ten projekt w niecałe pół roku.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: EvilDoom » 23 sty 2018, o 21:45

Wielkie Gratulacje!

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: dudo66 » 24 sty 2018, o 15:11

Gratulacje.

Awatar użytkownika
marcinzabrze
Posty: 17
Rejestracja: 8 paź 2014, o 20:36

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: marcinzabrze » 24 sty 2018, o 16:57

Co planujecie dalej Robin po zakończeniu polonizacji FFXIII? Może konwersja spolszczenia FFIX na wersję steam bądź FFXIII-2? :P Niebawem wychodzi również XV na PC :P

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Robin » 24 sty 2018, o 19:10

Nikt nie przetłumaczył też "Barbie w krainie kucyków pony". Nie wiemy co, czy, i kiedy. Co do piętnastki na PC, to nie mamy takich kart graficznych, by tę grę w ogóle odpalić.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
marcinzabrze
Posty: 17
Rejestracja: 8 paź 2014, o 20:36

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: marcinzabrze » 25 sty 2018, o 20:44

W każdym bądź razie 3mam kciuki za kolejne projekty gdyż odwalacie kawał dobrej roboty :) Swoją drogą szkoda że projekt tłumaczenia FF7 na pc poległ. Pamiętam go jeszcze z subfana. Nie orientujecie się jak jakościowo jest to tłumaczenie z psx'a i czy ktoś podjął by się kiedyś wsadzenia tego na wersje steam? PS FFXII pc też było by fajnie ogarnąć w sensie konwersja :) No i World of Final Fantasy :) Za dużo mam chyba tych życzeń :P:P:P

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Robin » 25 sty 2018, o 22:36

Poległ, tak samo jak cała strona ;)
Co do konwersji konkretnych spolszczeń, zawsze staraj się najpierw pytać u źródła, a nie osób/grup, które zajmują się czymś innym i nie miały nic wspólnego z danym spolszczeniem (lub bardzo mało). Technikalia każdej gry są inne i często zrozumienie konkretnych formatów zajmuje najwięcej czasu z całego projektu.
FFXII Steam: ffgriever już napisał w innym wątku, że to zrobi, więc po co my mielibyśmy to robić? :P Ja mogę mu jedynie pomóc np. w obróbce jakichś grafik ;)
WoFF: nigdy nie graliśmy. Ale jeśli lubisz gry, w których postacie z różnych części Finali wspólnie coś robią fabularnie, to polecę Ci Chronidię — Em robiła ją w RPG Makerze trzy lata, a rozgrywki wystarczy na ponad 40 godzin. I nie jest to gra łatwa, uprzedzam!
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
marcinzabrze
Posty: 17
Rejestracja: 8 paź 2014, o 20:36

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: marcinzabrze » 26 sty 2018, o 14:22

Dzięki Robin. Ja od lat jestem wielbicielem Finali. Na FFVIII się wychowałem i uważam że jest to najlepszy Final jaki powstał :) Ostatnimi czasy nie miałem czasu ogrywać tych gier więc teraz nadrabiam. Chronidia zassana. Pozdrawiam :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości