[PC] Life Is Strange: Before The Storm

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
MasterAlvaro
Posty: 39
Rejestracja: 20 cze 2014, o 05:57
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: MasterAlvaro » 21 sie 2018, o 05:09

Trzeba poczekać do 2021 na wszystkie odcinki. Bez sensu grac jeden co rok. Dodatkowy plus, że gra będzie wtedy za 1 Euro w wakacyjnej wyprzedaży.
W rzeczy samej! Co z tego, że wszystkie odcinki zostały już przetłumaczone (włącznie z tym bonusowym) a sprawy techniczne dopięte na ostatni guzik, prawda?
https://imgur.com/a/VDrQh6S
LiSBtS_PL.jpg
Life is Strange: Before the Storm PL

A skoro już mowa o promocjach, to tak się akurat składa, że przez najbliższy tydzień będzie można dostać tę grę w bardzo atrakcyjnej cenie.
https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/p ... a-steamie/


Przy okazji, na Kapitana Duszka pewnie przyjdzie nam czekać co najmniej do 2030 roku...
https://imgur.com/a/DZPxFAw
TAAoCS_PL.jpg
The Awesome Adventures of Captain Spirit PL

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: dudo66 » 21 sie 2018, o 08:26

Jak zwykle świetnie wykonane spolszczenie.Czekam z niecierpliwością na odcinek nr 2 :)

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: stach122 » 21 sie 2018, o 20:14

Mam nadzieje że na dniach wypościcie te pozostałe odcinki, mimo że bardzo sie na was zawiodłem to nadal liczę że choć trochę za to dowlekanie i głupie wymówkowanie odpukujecie. LiS BtS czeka i nie moge sie doczekać jego ogrywania.

Awatar użytkownika
syselek
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2017, o 21:08

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: syselek » 21 sie 2018, o 20:58

Mam nadzieje że na dniach wypościcie te pozostałe odcinki, mimo że bardzo sie na was zawiodłem to nadal liczę że choć trochę za to dowlekanie i głupie wymówkowanie odpukujecie. LiS BtS czeka i nie moge sie doczekać jego ogrywania.

Gościu, co ty masz we łbie? 'bardzo sie na was zawiodłem'? Oni nie robią tego, żeby spełniać jakieś twoje absurdalne widzimisię! I nie mają czego 'odpukuwywać' (chyba chodziło ci o 'odpokutowanie'?), bo oni robią to hobbystycznie - nie mają obowiązku wydać tego w ogóle, już o konkretnych terminach nawet nie wspominając! Także jeśli nie chcesz/nie potrafisz ograć gry po angielsku, to pozostaje ci uzbroić się w cierpliwość i nie wypowiadać takich głupich komentarzy, bo podobnie jak ty i ja, ekipa tego portalu również ma swoje własne życia i własne problemy, które niestety często ingerują w ich pracę nad spolszczeniami. Tobie jedynie pozostaje się z tym pogodzić i CIERPLIWIE czekać na spolszcenie.
Ja też od długiego czasu czekam na spolszczenie tej gry (oraz TftB), ale po długim oczekiwaniu na spolszczenie do Dreamfall Chapters The Final Cut i (rozsądnym czasowo z mojego punktu widzenia) oczekiwaniu na spolszczenie do oryginalnego Life is Strange, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że warto poczekać długie miesiące na spolszczenie tej jakości...

A skoro już przy tym jestem...

Norku, na jakim etapie są te 2 spolszczenia (tj. LiS:BtS oraz TftB)? Mogę prosić o dokładną rozpiskę, co jest już przetłumaczone, skorygowane, co przetestowane itd.? Absolutnie nie proszę o żadne daty, ale miło byłoby się dowiedzieć, czy jest jakakolwiek szansa, że w którąś z tych gier uda mi się zagrać ponownie (tym razem w pełni po polsku) jeszcze w tym roku? Nawet jeśli tego nie jesteś w stanie ocenić, to nie ma sprawy - w przeciwieństwie do niektórych jestem cierpliwy i potrafię zrozumieć dlaczego tyle to trwa ;)

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: dudo66 » 22 sie 2018, o 09:24

Przecież na bieżąco informuje o postępach zarówno w LiS:BtS ,jak i w temacie TFtB.Czytać Ci się nie chce poprzednich postów czy jak ? Nad Borderlandsami pracują ,by je skończyć ,co do BtS czekamy na drugi odcinek ,więc czego nie wiesz ? Jaką dokładną rozpiskę chcesz ?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: Norek » 22 sie 2018, o 09:28

Jeśli chodzi o kolejne etapy "produkcji" LiS: BtS, to sprawy mogły ruszyć, ponieważ udało się domknąć technikalia (tu ogromne podziękowania dla Mastera Alvaro, który spędził masę czasu, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik) oraz po dłuższym czasie do projektu włączyła się korekta.

Co do postępów:
LiS: BtS - 100% tłumaczenia od dawna, 2 odcinek po korekcie i obecnie w testach, trzeci odcinek - kończę pierwszą korektę, po niej będzie druga i powinna się zakończyć na czas, żeby ruszyć z testami.

TftB - projekt od trzeciego epizodu miewał takie pliki, że po 10 minutach pracy wyłączałem Omegę i na tygodnie zarzucałem korektę. W końcu domęczyłem trzeci i wyszedł, teraz docisnąłem z czwartym - zostało mi 1,5 pliku. Chciałbym w tym roku wydać 4 i 5 epizod, ale uzależniam to od postępów w LiS:BtS, TWD i LiS2.

I tak, jak zauważył kolega wcześniej - to nasze hobby i szybkość pracy uzależniona jest od natłoku zajęć w pracy (niektórzy pracują dłużej niż 8 godzin dziennie:), czasu wolnego i chęci.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
r00t0
Posty: 52
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 16:28

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: r00t0 » 22 sie 2018, o 14:23

Ten błąd jest celowy? Nie powinno być rządzi?
Załączniki
AtGO5SH.jpg

damianC902
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2018, o 17:59

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: damianC902 » 22 sie 2018, o 15:04

Co do postępów:
LiS: BtS - 100% tłumaczenia od dawna, 2 odcinek po korekcie i obecnie w testach, trzeci odcinek - kończę pierwszą korektę, po niej będzie druga i powinna się zakończyć na czas, żeby ruszyć z testami.
No to czekamy aby te testy poszły jak najsprawniej, bo wszyscy wyczekujemy tego drugiego odcinka ;)

Swoją drogą... to podczas testów wychodzi dużo jakichś błędów czy jak?

Lukazis
Posty: 10
Rejestracja: 3 mar 2018, o 20:38

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: Lukazis » 22 sie 2018, o 15:24

Ten błąd jest celowy? Nie powinno być rządzi?

Myślę, to nie błąd, ale celowy zabieg. Dlaczego? Ten napis na ścianie to sarkazm, to tak jakbyś napisał "Moja szkoła ma dobrych uczniuf".

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: Norek » 22 sie 2018, o 15:33

Ten błąd jest celowy? Nie powinno być rządzi?
W oryginale jest "rawks", zamiast "rocks", więc zdecydowaliśmy się na coś takiego.
Swoją drogą... to podczas testów wychodzi dużo jakichś błędów czy jak?
Podczas testów wychodzą błędy kontekstowe, za długie zdania (za szybko znikają), nienaturalne zdania, ogólnie wychodzi wszystko, co nie pasuje : D
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości