[PC] Life Is Strange: Before The Storm

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
pleszyn
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2017, o 17:03

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: pleszyn » 8 lis 2017, o 18:59

No wszystko ok tylko ten dogryźliwy komentarz nie był potrzebny skoro sam czekasz...

Turter
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:23

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: Turter » 8 lis 2017, o 19:55

Dogryźliwy? W żadnym wypadku. Po prostu chciałem poinformować współforumowicza, że jest możliwość zagrania w języku który prawdopodobnie lepiej rozumie niż angielski (matura na to wskazuje). Oficjalnie rosyjski nie jest wspierany więc kolega mógł nie wiedzieć o takiej możliwości. Jeśli ktoś to odebrał jako agresję czy coś w tym stylu to przepraszam.

lakers900
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2017, o 00:59

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: lakers900 » 11 lis 2017, o 15:50

Ja nie wyczułem tam żadnej agresji, nie masz za co przepraszać. W porządku, dzięki za informację jednak grać po rosyjsku... No zrozumiem grę, fajnie, ale czekam na polską wersję.

danielsan85
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2017, o 22:33

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: danielsan85 » 15 lis 2017, o 18:16

https://www.youtube.com/watch?v=3GX4-pkUQBg troche w temacie xDD "Patrzymy i czekamy,"

Dareios
Posty: 11
Rejestracja: 26 lis 2015, o 18:30

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: Dareios » 16 lis 2017, o 00:57

No mnie też ciekawi jak wygląda teraz sytuacja, ale jak nie było żadnych nowych postów więc dalej korekta... a może już testy ? ;-)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: Norek » 17 lis 2017, o 11:42

Dalej stoimy w korekcie - jak przejdziemy do testów odcinka pierwszego, damy znać.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

pleszyn
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2017, o 17:03

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: pleszyn » 17 lis 2017, o 21:15

Nie chcę być nie uprzejmy ale tak szczerze mówiąc to w ... walicie, rozumiem że robicie to za free i nie jest łatwo ale bądźmy ze sobą szczerzy... korekta testy... czyli nie w tym roku patrząc po tempie prac... więc proszę napisz że nie damy rady w tym roku wpadnijcie na forum w styczniu może coś ruszy a nie z tygodnia na tydzień ciśniecie ściemę że będzie za tydzień...bądź dwa.. Nikt tu nie ma do was pretęsji jednak uważam że szczera i obiektywna wypowiedź by się przydała z waszej strony...

danielsan85
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2017, o 22:33

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: danielsan85 » 18 lis 2017, o 00:16

Nie chcę być nie uprzejmy ale tak szczerze mówiąc to w ... walicie, rozumiem że robicie to za free i nie jest łatwo ale bądźmy ze sobą szczerzy... korekta testy... czyli nie w tym roku patrząc po tempie prac... więc proszę napisz że nie damy rady w tym roku wpadnijcie na forum w styczniu może coś ruszy a nie z tygodnia na tydzień ciśniecie ściemę że będzie za tydzień...bądź dwa.. Nikt tu nie ma do was pretęsji jednak uważam że szczera i obiektywna wypowiedź by się przydała z waszej strony...
Jak się coś nie podoba, to po co tu jesteś i się denerwujesz? Przez ten czas mógłbyś nwm grać ze słownikiem sobie? To by wyszło chyba na + dla Ciebie. Przyjemne z pożytecznym nieprawdaż? xD

Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: maron97 » 18 lis 2017, o 00:48


Jak się coś nie podoba, to po co tu jesteś i się denerwujesz? Przez ten czas mógłbyś nwm grać ze słownikiem sobie? To by wyszło chyba na + dla Ciebie. Przyjemne z pożytecznym nieprawdaż? xD
Proponuję Ci, żebyś sam zagrał ze słownikiem, skoro masz takie pomysły.

Tak w ogóle to odpuście trochę z tą dyskusją - premiery spolszczenia to i tak nie przyspieszy.

danielsan85
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2017, o 22:33

Re: [PC] Life Is Strange: Before The Storm

Postautor: danielsan85 » 18 lis 2017, o 09:49

Ja rozumiem język angielski i przeszedłem z angielskimi napisami, bez żadnego problemu. Jestem tutaj, ponieważ jestem ciekawi jak to spolszczenie wyjdzie. :p


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość