[PC] Stories Untold

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Grafer
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2017, o 20:32

[PC] Stories Untold

Postautor: Grafer » 28 paź 2017, o 09:08

Obrazek
Hej! Postanowiłem przetłumaczyć grę Stories Untold ( http://store.steampowered.com/app/55842 ... es_Untold/ ). Szukałem czy istnieję jej tłumaczenie i znaleźć nie mogłem, a sama gra jest miodna i z klimatem.

Bardziej niż samo tłumaczenie interesuje mnie inżynieria wsteczna i jak się dostać do tego wszystkiego w środku. Liczę na fajną przygodę ^^

Pracuję na wersji Steam, jak skończe przyjrzę się też tej z GOG.com.

AKTUALIZACJA
Użytkownik ValthemarPL ukończył spolszczenie. Oto wiadomość od niego:

Trochę odkopię ten temat. Jakiś czas temu (maj 2019) ta gra była rozdawana na Epic Games Store, ostatnio trafiłem na nią w swojej bibliotece i postanowiłem wykonać spolszczenie. Po kilku dniach udało mi się stworzyć w pełni działającą polonizację interfejsu oraz historii tekstowych. Jest to moje pierwsze spolszczenie gry, dlatego na pewno zawiera trochę błędów, jednak nie przeszkadza to w zabawie. Użyłem plików z wersji Epic Games, nie gwarantuję, że na wersji z Steam lub GOG będzie wszystko działało poprawnie. Przed instalacją zalecam wykonać kopię zapasową plików gry.

Link do pobrania.
https://drive.google.com/file/d/1RDhuoB ... etbuH/view

Obrazek

pst
Posty: 23
Rejestracja: 24 gru 2013, o 13:43

Re: [PC] Stories Untold

Postautor: pst » 28 paź 2017, o 13:51

Powodzenia :-)
Zapraszam na BAZARek

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Stories Untold

Postautor: Izzie » 28 paź 2017, o 14:18

Gra jest fantastyczna, więc również życzę powodzenia i wytrwałości w realizacji spolszczenia. ^^
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Stories Untold

Postautor: satan » 5 lis 2017, o 14:45

Również życzę powodzenia.

marcinv6
Posty: 17
Rejestracja: 15 lis 2014, o 11:25

Re: [PC] Stories Untold

Postautor: marcinv6 » 12 lip 2018, o 19:03

jak sytuacja? kiedy mozna sie spodziewac spolsczenia?

marcinv6
Posty: 17
Rejestracja: 15 lis 2014, o 11:25

Re: [PC] Stories Untold

Postautor: marcinv6 » 21 paź 2018, o 12:53

Porzuciliście ten projekt?

marcinv6
Posty: 17
Rejestracja: 15 lis 2014, o 11:25

Re: [PC] Stories Untold

Postautor: marcinv6 » 1 cze 2019, o 18:18

bedzie to spolszczenie?

ValthemarPL
Posty: 23
Rejestracja: 29 lis 2020, o 20:35

Re: [PC] Stories Untold

Postautor: ValthemarPL » 29 lis 2020, o 21:04

Witam.
Trochę odkopię ten temat. Jakiś czas temu (maj 2019) ta gra była rozdawana na Epic Games Store, ostatnio trafiłem na nią w swojej bibliotece i postanowiłem wykonać spolszczenie. Po kilku dniach udało mi się stworzyć w pełni działającą polonizację interfejsu oraz historii tekstowych. Jest to moje pierwsze spolszczenie gry, dlatego na pewno zawiera trochę błędów, jednak nie przeszkadza to w zabawie. Użyłem plików z wersji Epic Games, nie gwarantuję, że na wersji z Steam lub GOG będzie wszystko działało poprawnie. Przed instalacją zalecam wykonać kopię zapasową plików gry.

Link do pobrania.
https://drive.google.com/file/d/1RDhuoB ... etbuH/view

Obrazek

BAMsE
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2012, o 00:11

Re: [PC] Stories Untold

Postautor: BAMsE » 2 kwie 2023, o 11:09

Pomocy!
Jak, używając tego spolszczenia, dostać się do zamka szyfrowego w pierwszym epizodzie? W oryginale było to "enter code" a tu naprawdę skończyły mi się pomysły...

EDIT:
"użyj blokada"

ValthemarPL
Posty: 23
Rejestracja: 29 lis 2020, o 20:35

Re: [PC] Stories Untold

Postautor: ValthemarPL » 2 kwie 2023, o 16:25

Rzeczywiście występował w tym miejscu pewien problem. Przedstawione rozwiązanie jest dość dziwne i wątpię, aby było jedynym możliwym. Jednak wiedzę, że jest to problematyczny element więc przygotowałem aktualizację zmieniającą m.in. "Blokadę" na "Zamek", mam nadzieję, że nie sprawi to kolejnych problemów.

AKTUALIZACJA SPOLSZCZENIA
Wersja 1.1

Lista zmian:
- naprawiono problem z dostępem do zamka szyfrowego w 1. epizodzie
- drobne zmiany

Pobierz spolszczenie


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości