Opus Magnum [PC]

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
FateSick
Posty: 31
Rejestracja: 8 maja 2017, o 22:09

Opus Magnum [PC]

Postautor: FateSick » 10 sty 2018, o 06:07

Obrazek
Opis gry
Gra logiczna stworzona przez studio Zachtronics Industries.

Głównym bohaterem jest Anataeus Vaya, najbardziej obiecujący naukowiec swego pokolenia, który właśnie objął stanowisko Głównego Alchemika jednego z najstarszych i najbogatszych rodów w mieście. Jego nowi pracodawcy kryją mroczną tajemnicę. Zadaniem graczy jest odkrycie, co czai się za fasadą z pozoru perfekcyjnej rodziny. Aby to zrobić, muszą budować maszyny alchemiczne, będące w stanie wytworzyć odpowiednie produkty.

Prócz kampanii fabularnej, w grze dostępny jest również oparty na zasadach mahjonga tryb Sigmar's Garden.

FateSick
Witajcie!

Jest to mój drugi projekt, nad którym właśnie pracuję.

Metal Gear ma się dobrze, tym się nie martwcie. Po prostu potrzebuję odskoczni od monotonii tamtego projektu. A że mniej więcej miesiąc temu ukazała się przyjemna gra logiczna od jednego z moich ulubionych studiów, Zachtronics (autorzy takich gier jak Infinifactory czy Shenzhen I/O), postanowiłem zajrzeć w pliki i spróbować na boku przetłumaczyć cały tekst dostępny w grze. Trochę tego jest, ale na całe szczęście o wiele, wiele mniej niż w MGSV.

Projekt uznaję za rozpoczęty.

Jak ktoś chce na bieżąco sprawdzać postęp prac, zapraszam na serwer FateSick na Discordzie: discord.gg/RGtshDN

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: Opus Magnum [PC]

Postautor: dudo66 » 2 lut 2018, o 09:46

Czekałem na ten tytuł.Życzę wytrwałości.Nie ukrywam ,że projekt MGS:PP jest dla mnie najbardziej ambitnym projektem na forum ,i strasznie Ci kibicuję również w nim.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości